Finansbank Konut Kredileri

0

Farklı Kredi Seçenekleri

Finansbank konut kredisinde farklı kredi seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi standart konut kredisidir. Bu kredide sabit faiz oranı ile 180 aya kadar konut kredisi alabilirsiniz. Ancak alacağınız konutun uzman incelemesi sonrasında belirlenecek değerinin yüzde 75’ine kadar kredi imkânı sunmaktadır.

Evini değiştirene konut kredisi isimli kredi paketinde ise banka 180 aya kadar vade sunuyor. Ayrıca yeni alacağınız evin yüzde 100’üne kadar kredi alabilirsiniz. Bu kredide hem mevcut konut için hem de yeni alacağınız konut için uzman incelemesi yapılacaktır. Teminat olarak da alacağınız ve sahip olduğunuz evin ipoteği gerekir.

Anapara ertelemeli konut kredisinde kredi vadesinin ilk iki yılı boyunca kredi faizi ödeyip düşük taksitlerden yararlanabilirsiniz. Bu süreç içinde de yeni evinizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. TL cinsinden alabileceğiniz bu konut kredisinde 180 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Bu kredide satın alacağınız konutun uzman incelemesi sonrasında alacağı değerin yüzde 75’ine kadar kredi alabilirsiniz.

Artan azalan taksitli konut kredisinde ise taksitleri gelirinize göre ayarlama fırsatınız vardır. Bu sayede de toplam faiz ödemenizi azaltabilirsiniz. 180 aya kadar vade seçeneği olan bu kredide de uzman incelemesi sonrasında konutun değerinin yüzde 75’ine kadar kredi alabilirsiniz.

Peşinatsız yüzde 100 konut kredisinde eski evinizi ve yeni evinizi teminat olacak göstermek suretiyle yeni alacağınız konutun değerinin tamamı için kredi alabilirsiniz. Bu sayede de peşinat ödemeden kredi alabilirsiniz. Bir başka konut kredisi ise Kentsel dönüşüm kredisidir. Bu krediler hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Finansbank şubesine başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın