Akbank Olduğunda Öde KOBİ Kredisi

0

Esnaflar, ekonomoninin en büyük destekçisi aynı zamanda en küçük birimlerini oluşturan birimlerdir. Hayatın birçok alanında bizi karşılayan esnaflar hayatın ve ekonominin bir bütünüdür. Esnafların değerini bilen Akbank, esnaflar için de kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Akbank Olduğunda Öde KOBİ Kredisi, esnafların ihtiyaçları için sunulan bir kredi hizmetidir. Esnafların olduğunda öde prensibinden esinlenen Akbank, ödeme planını yıl içerisinde istediğiniz gibi ayarlamanıza müsaade ediyor. Başvuru yapmak içinse tek yapmanız gereken İnternet üzerindeki formu doldurmanız.

Akbank Olduğunda Öde KOBİ Kredisi’ne başvurunuzu yaptıktan sonra, cevabı hemen cebinize geliyor.Olduğunda öde KOBİ kredisi kapsamında, ihtiyacınıza göre olan kredi miktarını Akbank’la birlikte belirleyebiliyorsunuz. Başvurunuz neticesinde ona göre size bir dönüş sağlanmaktadır.

Kredinizin onaylanması durumundaysa bir günde hesabınıza geçiyor. 1 yıl içerisinde istediğiniz zaman dilimi içerisinde ödemenize olanak tanınıyor. Faiz oranı değişikliklerindense etkilenmiyorsunuz.  1 Günde Kredi uygulaması kapsamında, 50.000 TL’ye kadar taksitli kredi talepleri, belgelerin tamamlanıp olumlu bulunmasından sonraki 24 saat içinde gerçekleşiyor.

Olduğunda Öde KOBİ Kredisi, 12 aya kadar vade spot kredi başvurular içindir. Kredi faizi ise kullanımdan itibaren üç ayda bir tahsil edilecektir. Yıl içerisinde ödemeleriniz vade süresini aşmamak kaydıyla, azsa az ödeme yapıyorsunuz kazancınız çoksa çok ödeme yapabiliyorsunuz.

Olduğunda öde KOBİ Kredisi için internet üzerindeki başvurularda, TC Kimlik Numaranız, Ad Soyad bilgisi ve Telefon numaranız yeterlidir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın