İngBank İndirimli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

0

Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan, yenilikçi ve farklı bir bakış açısıyla hizmetlerini sürdüren ING Bank, indirimli ihtiyaç kredisi sunuyor. İngBank İndirimli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları, avantajlı fırsatlarla sizi karşılıyor.

İng Bank, indirimli ihtiyaç kredisiyle krediye ihtiyaç duyan ve nakit sıkışıklıklarına çare bulmak isteyenlere 100.000 TL’ye kadar kredi veriyor. %1,59’luk faiz oranlarıyla indirimli ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. İndirimli ihtiyaç kredisi faiz oranları vade süresine ve kredi miktarına bağlı olmaksızın sabit kalacaktır.

İndirimli ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,59’ken maksimum vade süresi banka tarafından 36 ay olarak belirtilmiştir. Kredi için belirlenen üst limitse 100.000 TL’dir. Kredide, kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep edilmektedir.

Kredi için örnek bir maliyet tablosu oluşturulursa, 10.000 TL’lik örnek tutar için 36 ay vade süresinde ve %1,59’luk faiz oranlarında aylık taksitler, 387 TL olmaktadır. 10.000 TL için aylık toplam maliyet oranı %1,9390’dır. İndirimli ihtiyaç kredisi için belirlenen yıllık toplam maliyet oranıysa, %25,9176’dır.

Örnek maliyet tablosu kapsamında belirtilen tutarlar içine vergiler ve masraflar da banka tarafından dahil edilmiştir. Ancak yıllık maliyet oranında sigorta masrafları belirtilmemiştir. Kredi tahsis ücreti 10.000 TL’lik tutar için 50 TL’dir. Kredi kapsamında sizden gelir belgesi talep edilebilir.

Başvurularınız için İng Bank internet sitesini kullanabilirsiniz. Kampanya sayfasından Hemen Başvur butonu yardımıyla hızlıca formdaki ilgili alanları doldurup ön onay alabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın