Ana SayfaEkonomiEmlak Konut GYO Kampanyası

Emlak Konut GYO Kampanyası
E

-

Türkiye’de konut yapımları devam ederken tüketicinin konut alımları son zamanlarda artan faiz oranları ve konut fiyatları sonrasında sekteye uğramıştı. Konut satışları için birçok proje ve hizmetin yürütücüsü olan Emlak Konut GYO yeni bir kampanya düzenliyor.

Düzenlediği kampanyayla birçok kişi ev sahibi olabilecek. Türkiye genelinde gerçekleşecek kampanyada İstanbul ağırlık verilecek şehirlerden bir tanesi olacak. Emlak Konut GYO konutların %80’inin İstanbul’u kapsayacak olan projelerden oluştuğunu belirtti.

Emlak Konut GYO Kampanyası kapsamında ev almak isteyen tüketiciler, 120 aya varan vade seçenekleriyle karşılaşacaklar. Ayrıca evler TÜFE’ye endeksli olarak yani, tüketici enflasyonuna göre satışı sağlanacak. 15 Temmuz’da yaşanan olayların ardından gündeme gelen bu kampanya birçok vatandaşı sevindirecek nitelikte.

Vatandaşa destek vermek amaçlı düzenlenen Emlak Konut GYO Kampanyası, 30 projeye ve 15 bin bağımsız bölüm uygulamasına ev sahipliği yapacak. %20 peşinat indirimi uygulanan kampanya normalde %25 olan peşinatlarla geliyor. Normalde 300.000 TL’lik bir evi de 75  bin TL peşinatla alabileceğiniz evi 60 bin TL peşinatla alabiliyorsunuz.

Emlak Konut GYO Kampanyası hakkında açıklamaların ve toplantıların sürmesi süreci izlenirken, konut projeleri için sağlanan kredinin faiz oranının da %0.7 olacağı belirtiliyor. Ekonomik sürekliliğin sağlanması ve piyasalardaki gücün korunması amaçlı da yürütülen çalışma büyük bir yankı uyandırdı.

Kampanya hakkında ilerleyen günlerde de düzenleme yapılacağı ve bunlar için açıklamaların yürütüleceği bilgisi verildi. 2016 yılına güzel bir kapanış yapan projenin, gündem de bir süre kalacağı kesin.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol