Odeabank Taşıt Kredisi Kampanyası

0

Genç ve dinamik bankalardan birisi olan Odeabank, müşterilerinin de kendisiyle beraber büyümesine yardımcı olmaktadır. İhtiyaçları artan bireylerin  ihtiyaçları için finansal konuda destekçisidir. Araba almak isteyenler için de destek sağlayan Odeabank, taşıtınızı almanız için size kredi fırsatı tanıyor.

Atılımlarını ve aktif büyüklük artışını sürekli sürdüren Odeabank 48 aya varan vade seçeneklerini de beraberinde getiriyor. Esnek ödeme imkanlarıyla geri ödemenizi bütçenize uygun olarak gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Taşıt kredisi veren banka üsteklik her vade oranı için %1,50’lik bir faiz oranı uyguluyor.

Kafasında ödeme planıyla ilgili soru işareti olanlar için aynı zamanda banka örnek bir ödeme planı da sunuyor. Örnek ödeme planında 20.000 TL baz alınıyor. 20.000 TL’lik örnek tutar için 24 ay vade süresinde %1,50’lik faiz oranıyla taşıt kredisi aylık taksitleri 1034 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 105 TL ve aylık maliyet oranı %1,8461’dir. Yıllık toplam maliyet hesaplanacak olursa, %24,5463’tür.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

20.000 TL için 48 ay ve %1,50’lik faiz oranı baz alınırsa taşıt kredisi aylık taksit oranı 626 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak yine 105 TL alınıyor. Aylık maliyet oranı %1,8254’ken yıllık toplam maliyet oranı %24,2435’tir.

Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i oranında tahsil edilmektedir. BSMV örnek planda dahil edilmiştir. Odeabank Taşıt Kredisi Kampanyası’ndan yararlanmak için şubelere telefon açabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın