Garanti Bankası iGaranti Başvurusu

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, kurulduğu günden bu yana aktif ve kaliteli bir hizmet sunarak, müşterilerine bireysel ve özel bir ilgi göstermiştir. Bu bireysel ve özel ilgiyi teknolojiyle de desteklemiş ve internet ve mobil bankacılıktan sonra şubesiz olarak hizmetler sunmaya başlamıştır.

Şubesiz bankacılığın büyük bir artış gösterdiği şu dönemlerde Garanti Bankası da hız kesmeden bu yeniliği uygulamıştır. iGaranti, limitlerinizi kontrol altında tutarak, para durumunuzu ve birikimlerinizi takip etmenize olanak sağlar. iGaranti ile para transferlerini de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı fırstları takip edebilir, akıllı tekliflerden yararlanabilir ve dövizlerinizin de takibini yapabilirsiniz.

Ayrıca masrafsız olarak bir takım bankacılık işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. iGaranti Başvurusu yapmak isteyenler, iGaranti’nin internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirler. iGaranti Başvurusu için önce bir üyelik kaydı gerçekleştirmelisiniz. Üyelik kaydından sonra, iGaranti uygulamasını da cep telefonunuza indirebilirsiniz. iGaranti Başvurusu için üyelik almanız gerektiğinde ilk olarak sizden telefon modeliniz istenecektir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Mobil Grup Asistanı Alımı Yapıyor!

Tc Kimlik No, Doğum bilgisi, Cep telefonu ve eposta bilgilerini girdikten sonra iGaranti Başvurusunu adımları tamamlayarak gerçekleştirebilirsiniz. iGaranti ücret ve faiz bilgilendirme sayfasına gidildiğinde, 3 Ocak 2017 tarihine kadar para aktarımlarında ücret alınmayacağı belirtilmektedir.

Sadece Geç EFT için ücret talep edilmektedir. Bireysel krediler, kredi kartları ve ATM kullanım gibi ücretler de aynı sayfa üzerinde belirtilmektedir. Bu kapsamda kredi faiz oranları da %1,87’den başlamaktadır. 36 aylık bir vade süresi belirtilmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...