Denizbank’tan Taksitli Nakit Avans Kampanyası

0

Denizbank Taksitli Nakit Avans

Denizbank sayesinde az miktardaki para ihtiyaçlarınız için kredi çekmenize gerek kalmıyor. Çünkü Denizbank Bonus kredi kartı olan kişiler, ihtiyaç duymaları halinde herhangi bir Atm’den tam 1500 liraya kadar nakit avans çekebiliyorlar. Standart bir şekilde çekilen nakit avansların ay sonunda hemen ödenmesi gerekiyor. Ancak Denizbank bu konuda müşterilerine büyük bir hizmet sunuyor.

Denizbank taksitli nakit avans kampanyası bünyesinde çektiğiniz 1500 lirayı tam 9 taksit olarak ödeyebiliyorsunuz. Dilerseniz elinize toplu para geçmesi halinde bu taksitlerin tamamını tek seferde ödeyebilirsiniz.

Taksitli nakit avans kampanyasını avantajlı kılan özelliklerden biri de herhangi bir şekilde beklemiyor olmanız. Kredi kartına sahip olan kişiler sadece birkaç dakikalık kısa bir işlemle 1500 lira nakitlerini alabilirler.

PARA boşluk, kartın son 6 hanesini 3280’e göndererek paranın anında hesabınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer sms ile işlem yapamıyorsanız Denizbank’ın internet şubesi olan Açık Deniz’den işlem yapabilirsiniz.

Hem internet hem de sms ile işlem yapamayan kişiler doğrudan banka şubelerinden işlem yapabilirler. Paranızı çekmek için onay beklemeniz gerekmiyor.

Eğer yakınlarda bir Denizbank Atmsi varsa kartınızı bu Atmye takıp işlem yapabilirsiniz. Nakit avanslar seçeneğinden işlem yapmanız gerekiyor.

Denizbank taksitli nakit avans kampanyası bünyesinde 1500 liraya kadar para alıp 9 taksit yaptırabiliyorsunuz. Bu kampanyada taksit erteleme özelliği bulunmamaktadır. Sizlerde aylık faiz oranı olarak 2,02 oranında küçük bir faiz tutarı alınır.

Aldığınız parayı 9 eş taksitte ödeme isterseniz ödemeniz gereken tutar aylık olarak 156,26 lira olacaktır.(1250 lira nakit avans için)

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın