Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank İşe Alım ve Kariyer Uzmanları Arıyor!

Denizbank İşe Alım ve Kariyer Uzmanları Arıyor!
D

-

Bankacılık sektörü, Türkiye’de büyümesine büyük bir ivme ile devam eden sektörlerden bir tanesi. Bu sektörde yükselebilmek için, bu sektör içerisinde kariyer hedefi bulunan gençlerin, işe ilk olarak başlayacakları pozisyonları çok iyi tespit edebilmesi, bu pozisyonların getirdikleri nitelikleri taşıdıklarına inanmaları gerekiyor. Öyle ki, sektör içerisinde başladığınız pozisyon, ilerideki pozisyonlarınıza ayna tutar özellikte.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ve de alanında kendisini ispatlayan Denizbank, yeni banka iş ilanları ile birlikte banka personel alımını duyuruyor. Denizbank, ilgili banka iş ilanı ile birlikte, kadrosu dahilinde çalıştırmak üzere, işe alım ve de kariyer yönetim uzmanları arıyor. Bu uzmanlar için beklenen nitelikler, İnsan Kaynakları departmanı üzerinde kurgulanmış olan İşveren Markası projelerini yürütebilmek, Denizbank’a ait olan sosyal medya hesaplarına yönelik olarak çalışma yapabilmek, üniversiteler ve meslek liselerine yönelik olarak planlamaları yapılan staj programlarının süreçlerinin yürütülebilmesi ve çeşitli üniversiteler ile işbirlik süreçleri içerisinde görev almak. Banka iş ilanı için başvurusunu gerçekleştirecek olan adayların,  en az lisans düzeyinde eğitim almış olması, İngilizce’ye hakim olması, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilmesi ve kendisini iletişim becerisi yüksek olarak tanımlayabilmesi gerekmektedir.

İlgili banka iş ilanına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşmanız mümkün :

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-ise-alim-ve-kariyer-yonetimi-uzmani-1467705

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol