Şekerbank PTT Kredisi

0

Emeklinin ve halkın yanında olan Şekerbank, emekliler için yeni bir kredi kampanyası sunuyor. Emeklilerin maaşlarını PTT’den almaları koşuluyla verilecek olan İhtiyaç Kredisi, masraf da talep etmiyor.

Şekerbank şeker üreticilerine destek vermek için çıktığı bu yolda, halka da destek vermeye devam ederek müşteri portföyünü genişletmiştir. Kendisi de büyüme yolunda ilerleyen banka, halkın her kesimine hitap etmeyi amaç edinmiştir. Öğrencilerden emeklilere kadar giden bu yolda, emekli maaşını PTT’ye taşıyanlara fırsatlar sunuyor.

Emekli maaşını PTT’den alanlar 36  aya kadar vade süresi bulunan krediden masrafsız olarak yararlanabiliyorlar. Emeklilerin başvurularını gerçekleştirebilmeleri için, kimlik belgeleriyle birlikte PTT şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Şekerbank PTT Kredisi, üst limit olarak 36 bin TL belirlenmiştir. Maksimum vade süresi ise 36 aydır.

Şekerbank PTT Kredisi kapsamında uygulanacak olan kredi faizi ise %1,84’tür. Masraf olmadığı için kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir. Kredisinin ödemeleri ve hesaplaması hakkında bilgi sahibi olmayanlar için banka örnek bir ödeme planı sunuyor. Örnek ödeme planında 3 bin TL ve 10 bin TL baz alınıyor. 3.000 TL’lik kredi de 36 ay ve %1,84 faiz oranında aylık taksit tutarı 119,37 TL’dir.

Aylık toplam maliyet oranı %2,5393 ve yıllık toplam maliyet oranıysa, %30,4720’dir. 10 bin TL’lik kredi baz alınırsa aylık taksit tutarı 36 ay ve %1,84 faiz oranı için 397,89 TL’dir.  Aylık toplam maliyet oranı %2,5393’tür. Yıllık toplam maliyet oranıysa %30,4720’dir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın