Enpara.Com Güncel Kampanyaları

0

Şubesiz ve dijital bankacılığın ilk adımlarının öncüsü olan Enpara her geçen gün büyüyen bir müşteri ağına sahiptir. Mutlu ve memnun müşterilerle yoluna devam eden Enpara, işlemlerinizi hızlı ve zaman sınırı olmaksızın gerçekleştirmektedir.

7/24 bankacılık sisteminin en iyi göstergesi olan Enpara, sunduğu masrafsız hizmetlerin yanında artı olarak kampanyalar da düzenlemektedir. Müşteri hizmetlerinin sağladığı kaliteli ve hızlı hizmetle birlikte kampanyalardan hızlıca haberdar olabileceğiniz gibi Enpara sitesinden de bu kampanyaları öğrenebilirsiniz.

Üye olma aşamasında müşteri temsilcisi sizi halihazır bulunan kampanyalardan haberdar ederken, eski müşteriler de Kampanyalar sayfasından veya Enpara uygulamalarından bu kampanyaların takibini gerçekleştirebiliyor. Enpara.Com Güncel Kampanyaları, şuanda 6 kampanyadan oluşmaktadır. Bu kampanyalardan ilki Lidyana ile yapacağınız online alışverişlerde geçerli 25 TL indirimdir.

Encard’ınızla tek çekimlik alışverişlerinizde mobil uygulama üzerinden 100 TL ve üzeri her alışverişiniz için 25 TL indirim kazanıyorsunuz. Gerekli kod ekranına ENPARA kodunu girerek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Ayın Enpara’lısı uygulamasında aylık periyotlar halinde, gereken şartları sağlayıp Ayın Enpara’lısı olursanız size kampanyalar sağlanmaktadır. Ayın Enpara’lılarına kitaplar %50 indirimli.  Kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak olup İnkılap’dan yapacağınız aylık 50 TL’ye kadar olan alışverişlerde geçerli.

Müzik ve eğlencede de kampanyaların önü alınmıyor. Yıl sonuna kadar geçerli olacak kampanya; Netflix, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Windows Store, Apple Music ve Deezer harcamalarınız aylık toplam 50 TL’ye ulaşırsa %50 indirim kazanıyorsunuz.

Enpara’yı tavsiye ettiğiniz her üye müşteri için ayrıca Anne Çocuk Eğitim Vakfı’na katkıda bulunuyorsunuz. Birikim hesaplarınıza ek faiz kampanyası da yatırım yapmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Enpara.Com Güncel Kampanyaları kapsamında birikim hesaplarınıza gereken koşulları sağlamanız halinde %+1 faiz kazanıyorsunuz. Son kampanya ise Enpara müşterilerine, diğer bankaların ATM’lerinden para çekmek bir defalığına ilk para çekme işleminizde ücret alınmayacak. Bu kampanya yıl sonuna kadar geçerlidir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın