Ana SayfaKredilerFacebooktan İhtiyaç Kredisi

Facebooktan İhtiyaç Kredisi
F

-

Denizbank Facebook Kredisi

Denizbank Atm’den, mobil şubeden, sms ile, telefon bankacılığı ile, şubeleri aracılığıyla bonus veren tek banka. Krediye ihtiyacı olan kişiler Denizbank sayesinde onlarca başvuru kanalından birini kullanarak kredi alabiliyorlar. Denizbank’ın kredi konusundaki son çalışması ise Facebook oldu. Dileyenler Facebook hesaplarından ilk başvuruyu yaparak Denizbank Facebook kredisini alabilirler.

Denizbank Facebook kredisi tam 55 bin liraya kadar veriliyor. Kredi başvurusunda bulunurken kaç lira kredi çekmek istediğinizi, 1000 lira ile 55 bin lira arasında belirleyebiliyorsunuz.

Denizbank’ın sosyal medyaya özel bu kredi fırsatı tam 3 farklı şekilde vadelenebiliyor. Buna göre 12, 36 ya da 24 ay vade seçeneklerinden birini seçebiliyorsunuz. Vade kısaldıkça sizlerden alınan faiz tutarının da düştüğünü belirtmemiz gerekiyor.

Denizbank sosyal medya kredisini isterseniz 55 bin lira olarak da alabilirsiniz. Bu tutarı başvuruyu yaparken seçmeniz gerekiyor.

Krediyi 12 ay vadeli olarak alan kişiler 1,35, 24 ay vadeli alan kişiler 1,45, 36 ay vadeli alanlar ise 1,48 faiz oranı ödüyorlar. Kredinin buna ek sadece sigorta masrafı bulunuyor.

Kredinin belirlenen sigorta bedeli 35 yaşındaki bir erkek içindir, değişiklik gösterebilir. Bu tutar ise vadeye göre 33 ile 99 lira arasında değişiyor. Yani yıllık sigorta bedelinin 33 lira olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer Denizbank Facebook kredisini almak istiyorsanız Facebook üzerinden Denizbank sayfasına girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra kredi başvurunuzu yaparak sonucu beklemelisiniz.

Bu kredi kapsamında 10 bin lira kredi çekerseniz 12 ay vadede 924 lira ödemeniz gerekir. Aynı krediyi 24 ay vadede ödemek istediğinizde aylık taksit tutarı 513 TL, 36 ay vadede ödemek istediğinizde ise aylık taksit tutarı 378 lira olacaktır.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol