Garanti’den 0,39 Faiz Oranlı Kredi

Garanti birçok kalemde ihtiyacı olan müşterilerine kredi veriyor. Garanti’nin 0,39 oranlı bu kredileri kredi paketleri kampanyası bünyesinde veriliyor. Krediyi alabilmek için şubeye gitmenize gerek yok. Dilerseniz hemen Garanti resmi sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Kredi paketleri kampanyası dâhilinde alabileceğiniz iki kredi paketi bulunuyor. Bunlardan ilki 5 bin lira alabileceğiniz mini paket, diğeri ise 10 bin lira alabileceğiniz mega pakettir.

Kredi paketleri kampanyası ihtiyaçlara bağlı olarak 50 bin liraya kadar çıkabiliyor, bunun için herhangi bir Garanti Şubesinden bilgi almanız gerekiyor.

Bu paket kapsamında masrafsız kredi çekmek isterseniz faiz ücreti 1,61’e kadar çıkıyor. Ancak bu krediye ek olarak herhangi bir masraf ödemiyorsunuz ve 20 bin liraya kadar kredi çekebiliyorsunuz.

Mini paket kredi kampanyasında ise, 12 ay vade istediğinizde kredi faiz oranı 0,49 oluyor. Almış olduğunuz 5 bin liralık krediyi 12 taksitte ödemeniz gerekiyor.

Garanti mini kredi için 5 bin lira çekildiğinde ödenmesi gereken taksit tutarı 436 lira oluyor. Bu krediye ek olarak bir de masraf ödemeniz gerekiyor.

Garanti mini kredi için ödemeniz gereken toplam masraf tutarı ise sadece 387 liradır. Bunun dışında kredinin ek bir masrafı bulunmuyor.

Kredi paketleri kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler ön başvuruyu internet üzerinden yapabilirler. Ancak kişilerin daha sonra Garanti şubelerine giderek gerekli belgeleri ibraz etmeleri ve imza atmaları gerekiyor. Daha sonra çektiğiniz krediyi nakit olarak ya da hesabınıza alabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın