İngBank 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

0

İng Bank, kurulduğu günden bu yana Türkiye ekonomisinin ve Türkiye’nin tasarrufunun en büyük öncüsü olmuştur. Türkiye’de birçok kurumsal ve bireysel müşterisine finansal destek sağlayarak günümüzün önemli bankalarında birisi haline gelmiştir.

İng Bank, millete sağladığı bu katkıyı kendi kâr oranlarına yatırımlarda bulunarak da sağlamaktadır. Bu kârın en büyük kaynağı iste sunduğu kredilerdir. Birçok banka krediler üzerinde faiz uygulayarak kâr elde etmektedirler. İngbank 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik hesaplamalarla belirlenmiştir.

Belirlenen bu faiz oranları, yeni ve farklı düşünce sistemiyle herkese farklı faiz oranları içermektedir. Müşterilerinin her birine, onlara uygun faiz oranlarıyla karşılık vermektedir. İhtiyaç kredisi faiz oranları İng Bank bünyesinde kampanyalar dahilinde %0,99’dan başlamaktadır.

Standart kredi hizmetlerinden ayrı tutulan Herkesin Kredisi Farklı kampanyasında findeks kredi notları esas alınmaktadır. Findeks kredi notu yüksek olanlar %0,99 ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla karşılaşırken, düşük olanlar %1,39’luk faiz oranlarından faydalanabiliyor. Findeks notu ortalama bir düzeye sahip olanlarsa %1,29’luk faiz oranıyla kredi çekebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Bu kampanya 3-36 aylık vade süreleri içermektedir. Kampanya 31 Ağustos 2016 tarihinde son bulacaktır. Standart kredi hesaplama aracı kullanılırsa (bankanın) %1,29’luk bir faiz oranı 50.000 TL’lik kredilerde bizi karşılıyor. Kredi tutarının 5000 TL’nin altına düşmesi halinde de %1,99’luk ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulanıyor.

Kamu çalışanlarına özel olarak düzenlenen kampanyalarda faiz oranları %1,44’ten başlıyor. 3.000 TL ve 50.000 TL arasında kullanıma izin veriyor. İpotekli ihtiyaç kredilerinde bu oran biraz daha düşerek %1,34’ü bulabiliyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları ve ücretlendirmelerde masrafsız krediler hariç kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i kadardır.

İhtiyaç kredileri için maksimum vade süresi 36 ay belirtilmiştir. İpotekli ihtiyaç kredilerinde 1.000.000 TL’ye kadar kullanım sağlanabilmektedir. Diğer kredilerde limit genellikle 50.000 TL’dir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın