Fibabanka Esnaf ve KOBİ Kredisi Kampanyası

0

2010 yılında kurulan Türkiye’nin en genç bankalarından birisi olan Fibabanka, internet bankacılığıyla başladığı yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye’nin belirli illerinde hizmet veren banka, Türkiye’nin her kesimine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Türkiye’nin finansal ihtiyaçlarını karşılamanın yanında bacası tüten her işletme için de dayanak olan Fibabanka, esnaf ve KOBİ’lere özel kampanyalar düzenlemektedir. Günümüz şartlarında ekonominin temel yapı taşlarını oluşturan bu birimler, desteğe en çok ihtiyaç duyan kesimlerdir.

Fibabanka Esnaf ve KOBİ Kredisi Kampanyası kapsamında özel avantajlar sağlamaktadır. %1,19’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için, Fibabanka’dan ilk kez kredi kullanmanız gerekiyor. Esnaf ve KOBİ’leri ilgilendiren bu kredi 48 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Kampanyanın son geçerlilik tarihiyse 31 Ağustos 2016’dır. 31 Ağustos 2016’da son bulacak kampanya için banka örnek bir maliyet tablo çıkarmıştır.

Örnek maliyet tablosu kapsamında 25 bin TL’lik örnek tutar baz alınırsa, %1,39’luk faiz oranında ve 36 ay vade süresinde aylık taksit tutarı 898 TL’dir. Kredi tahsis ücreti olarak 105 TL alınmaktadır. Sigorta bedeli örnek tabloda 278 TL’dir. Alınacak ücretler toplamıysa 383 TL’dir.

Örnek tablo için aylık toplam maliyet oranı %1,55’ken, yıllık toplam maliyet oranıysa %18,63’tür. Kredi tahsis ücreti her kredi için yasalarca belirlenmiş olan kredi tutarının %0,5’i kadardır.

Fibabanka Esnaf ve KOBİ Kredisi kampanyasına, Sosyal KOBİ Merkezi aracılığıyla da başvurabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için şubeleri de ziyaret etmeniz mümkündür.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın