İng Bank’tan Teknosa Alışverişlerine 15 Bin Lira Kredi

0

Taksitle Akıllı Telefon Almanın Yeni Yolu

Bildiğiniz gibi yasalar gereği akıllı telefon satışlarında en fazla 3 taksit yapılıyor. Ancak 2 ya da 3 bin liralık telefonları 3 taksitle almak pek mantıklı olmuyor. İşte bu noktada telefon satın alacak kişilerin karşısına Teknokredi çıkıyor. Teknokredi sayesinde tam 15 bin liraya kadar olan alışverişlerinizi koşulsuz şartsız taksitlendirebiliyorsunuz.

Teknokrediyi almak için alışverişinizden önce başvuru yapabilirsiniz. Ancak herhangi bir Teknosa mağazasına gidip limitinizi öğrenebilirsiniz. Teknosa yetkililerinin size söylediği limite göre alışverişinizi yapabilirsiniz.

İng Bank tarafından verilen Teknokredi için herhangi bir şekilde belge gerekmiyor. Faturanızı alırken alışveriş yaptığınız Teknosa mağazasına kimliğinizi vermeniz gerekiyor.

Teknokredi sayesinde aldığınız ürünlerin karşılığını taksitlendirebiliyorsunuz, taksitlendirdiğiniz bu özel krediyi ödemek için İng Bank müşterisi olmanız gerekmiyor. Sadece başvuru yapmanız krediyi alıp alamayacağınızı öğrenme konusunda yeterli olacaktır.

Almış olduğunuz kredinin tutarı 500 lira ile 15 bin lira arasında değişebilir. Kredinin limitini başvururken istediğiniz tutar ve gelir durumunuz belirliyor.

TEKNOSA yazıp kimlik numaranızla birlikte 2229’a mesaj atarsanız Teknokredi’den kaç lira olarak faydalanabileceğinizi görürsünüz.

Almış olduğunuz kredinin geri ödemesini İng Bank şubelerinden ya da İng Bank atmlerinden çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Krediden 1500 lira olarak faydalanırsanız 1713 lira olarak geri ödemeniz gerekiyor. Faiz oranı tüm tutarlar için sabit olup 1,49’dur. Teknokredi kapsamında aldığınız krediyi 9 aydan 36 aya kadar vadeleyerek ödeme şansınız bulunuyor. Konu hakkında daha detaylı bilgiyi Teknosa çalışanlarından alabilirsiniz. Kredinin ek bir ücreti ya da masrafı bulunmuyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın