Yapı Kredi İndirimli Mortgage Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Bir finans devi olan Yapı Kredi, güçlü iki kurumun birleşmesiyle faaliyetlerine daha etkili bir şekilde devam etmektedir. Ürün ve hizmet ağını genişleterek birçok alanda hizmet veren Yapı Kredi Bankası her daim müşterilerini mutlu etme yolunda adımlar atmıştır.

Yapı Kredi Bankası kuruluşu olan Yapı Kredi Mortgage da bunlardan bir tanesidir. Yapı Kredi Mortgage, müşterilerin  etkin bir şekilde avantajlı kredilerden ve kampanyalardan haberdar olmasını sağlamaktadır.

Bu kapsamda avantajlı kampanyaların ilkini İndirimli Mortgage Kredisi oluşturmaktadır. İndirimli Mortgage Kredisi, %0,73’ten başlayan kredi faiz oranları uygulamaktadır. İndirimli Mortgage Kredisi, kredi faiz tutarının bir kısmını önden ödemeniz halinde, kredi faiz oranlarında indirim uygulamaktadır. Böylece aylık taksit oranlarınız ve maliyetiniz daha aza indirgenecektir. Vade süresini yükseltmeniz halinde daha yüksek faiz oranları olabilmektedir. Ayrıca 120 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası, genel itibariyle konut kredilerinde evin ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi verebilmektedir. Birikimlerinizi doğru bir şekilde değerlendirmek için faiz oranlarını belirtilen standart oranların altında tutarak vade süresi boyunca genel itibariyle daha az bir ödeme gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Ayrıca Yapı Kredi Mortgage ile online chat imkanını kullanarak müşteri hizmetlerini etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece çekeceğiniz kredi hakkında daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz Yapı Kredi Mortgage sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Yapı Kredi İndirimli Mortgage Kredisi, başvurularınızı Yapı Kredi başvuru kanallarından yapabilirsiniz. Yapı Kredi Mortgage ile Hemen Başvur aracılığıyla hemen başvuru gerçekleştirebilirsiniz veya üye olup size uygun fırsatları takip edebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...