Maaşını Halkbank’tan Alanlara Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi

0

Halkbank’tan 50 Bin Lira Kredi

Halkbank, maaş müşterilerine özel yeni bir kredi türü sundu. Bu krediye göre maaşını Halkbank’tan alan herhangi biri 50 bin liraya kadar bankadan kredi çekebiliyor. Üstelik bu krediden faydalanmak için kamu görevlisi olmak gerekmiyor. Herhangi bir işyerinde çalışırken de maaşınızı Halkbank’a taşımanız durumunda bu krediden faydalanabilirsiniz. Halkbank Kredi Bordro24 adı altında verilen bu krediye sms ve internet yoluyla da başvurabiliyorsunuz.

Halkbank’ın maaş müşterilerine özel sunduğu bu kredide 262,5 liralık bir masraf söz konusu. Fakat bundan başka herhangi bir masraf bu kredi için söz konusu değil.

Kredi Bordro24 isimli kampanya iki farklı şekilde sunuluyor. Birinci kampanyadan faydalanarak kredi çekenler masraf ödemeden kredilerini alıyorlar. İkinci kampanyadan faydalanan kişiler ise kredi masrafı ödeseler de daha az faiz tutarı ödüyorlar. İki kampanya arasında çok büyük bir farkın bulunmadığını söyleyebiliriz.

Sms ile krediye başvurmak istiyorsanız B24, kimlik numaranız, gelir durumunuz, istediğiniz kredi tutarı şeklinde 3542’ye mesaj atmanız gerekiyor. Talebiniz olumlu bir şekilde sonuçlanırsa sizlere bilgi veren bir sms gönderiliyor. Daha sonra gerekli işlemleri yapabilmek için Halkbank şubelerine gitmeniz gerekiyor.

Eğer krediye sms ya da internet şube aracılığıyla başvurursanız alabileceğiniz kredi maksimum 15 bin liradır. Daha fazlası için mutlaka şubeden başvuru yapmanız gerekiyor.

Masrafsız kredide kredi faiz oranı 1,35 iken 262,5 lira masraf ödeyerek çektiğiniz kredideki faiz oranı sadece 1,25’tir.

50 bin liralık bir krediyi 36 ay vadeli olarak çekmek isterseniz Halkbank’a ek olarak 180 liralık bir sigorta bedeli ödemeniz gerekiyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın