Kuveytturk Seninbankan Başvurusu

0

Kuveytturk, Türkiye’nin önemli finans kurumlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Bankacılık sektörünün getirdiği yenilikleri takip eden ve teknolojinin gerekliliklerini kavrayan banka, kendi içinde de ürün geliştirme yoluna gitmiştir.

Kuwait Finance House bünyesinde bulunan banka, internetin yaygınlaşması ve birçok ürünün internet üzerinden sunulması üzerine yeni bir hizmete adım atıştır. Şubesiz bankacılık yolunda sunulan Seninbankan.com.tr, sağlanan bu hizmetle dijital bankacılık kervanına katılan bankalardan bir tanesidir.

Şubesiz bankacılık, her işlemin internet ve mobil platformlar üzerinden yürümesini sağlayan bir hizmet ağıdır. Bu hizmet ağıyla standart banka masraflarından da feragat etmiş bulunuyorsunuz. Seninbankan aracılığıyla size özel kampanyalardan da yararlanabiliyorsunuz. PTT’nin sunduğu ücretsiz bankacılık hizmetleri de buna dahildir.

Finansman, kredi kartı, birikim hesabı ve birçok ürünle Kuveytturk hizmeti olan Seninbankan’dan faydalanabiliyorsunuz. Seninbankan başvurusu için izlemeniz gereken adımlar çok basittir. Seninbankan web sitesine giriş sağlayarak, şubeye gitmeden hızlıca bir başvuru sağlayabilirsiniz. Sitenin sağ üstünde bulunan Hemen Başvur butonuyla, ad soyad bilgileri, TCKN ve diğer kişisel bilgilerin ilgili alanlara girmesiyle başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz.

Adımları takip ettikten sonra yapmanız gereken Başvuru Takip’le, sonucunuzu beklemek olacaktır. İşlem ücreti, havale ücreti ve EFT ücreti gibi masraflar yok! Ayrıca size özel finansmanları ve ürünleri de inceleyebilirsiniz. Planlama sekmesiyle yatırımlarınızın ve hesabınızın planlamasını etkin bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçte bir danışman size eşlik edecektir.

Kredi kartı hizmetiyle alışverişlerinizde kolaylıklar ve bonuslar da peşinizi bırakmayacak. Kuveytturk’un sunduğu hizmet olan Seninbankan başvurusu yaparak siz de bankanızı internete taşıyabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın