Ana SayfaKredilerGaranti’den Yaza Özel 50 Bin Lira Kredi

Garanti’den Yaza Özel 50 Bin Lira Kredi
G

-

Garanti Bankasından 50 Bin Lira Kredi

Bankalar çeşitli kredilerini belli başlı ihtiyaçlar için veriyor. Örneğin taşıt kredisi, düğün kredisi ya da çeyiz kredisi bu krediler arasında yer alıyor. Ancak Garanti Bankası bütün ihtiyaçlarınız için sizlere tam 50 bin liralık yaz kredisi fırsatı sunuyor. Garanti Bankası’ndan bu krediyi alabilmek için internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Yaz kredisi için belirlenen üst limit 50 bin liradır. Ancak sizlere bu kredi fırsatından 10 bin lira olarak da faydalanabilirsiniz. En avantajlı ihtiyaç kredilerinden biri olan Garanti ihtiyaç kredisi yaz sonuna kadar verilmeye devam edilecek.

Garanti yaz kredisi kapsamında alacağınız kredi için bankaya sadece 1,25 oranında faiz ödemeniz gerekecek. Buna ek olarak kredide bir de tahsis ücreti bulunuyor.

Kredi tahsis ücreti her 10 bin liralık kredi için 175 liradır. Ödemeniz gereken kredi tahsis tutarını bu formülle hesaplayabilirsiniz.

Yüksek miktarda kredi aldıkça ödemeniz gereken faiz tutarı düşüyor. Yani 50 bin lira kredi alan bir kişi için 1,25 olan kredi faiz oranı 10 bin lira kredi alan bir kişi için 1,49’dur.

Eğer Garanti yaz kredisi kapsamında 10 bin lira kredi alırsanız, kredi tahsis ücreti dışında aylık 379 lira ödersiniz. Bu tutar 36 ay vadeli olarak ödeyeceğiniz krediler için geçerlidir. 25 bin lira kredi alırsanız aylık olarak 920 lira taksit ödemeniz gerekir. 50 bin lira kredi aldığınızda ise 36 ay vadede ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 1807 lira olacaktır.

Kredinin içine sigorta bedeli de dâhil olduğundan ek bir bedel ödemeniz gerekmez. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol