Vakıfbank, köklü bir kurulumu olan ve özel bankacılık alanında işinin ehli bankalardan bir tanesidir. Bankacılık sektöründe büyük bir finansal gücü olan banka, müşterileri ve Türkiye’nin gelişimi için birçok konuda destek vermiştir.

Türkiye ekonomisinin ve tüketicilerinin ekonomisinin kalkınması, yatırımların en iyi şekilde değerlendirilip yönlendirilmesi için hizmet vermye devam etmektedir. Bireysel bankacılık, özel bankacılık, kurumsal ve ticari bankacılık gibi birçok alanda çalışmaları süren banka yeni bir kampanya düzenlemektedir.

Kampanya kapsamında 15 Temmuz 2016 günü gerçekleşen olaylara binayen, bir dayanışma kampanyası başlatılmıştır. Darbe girişiminin etkilerini ortadan kaldırmak için yürütülen Vakıfbank dayanışma kampanyası, Başbakanlık Genelgesi’yle tastiklenmiş bir kampanyadır.

Dayanışma kampanyası, şehit olan vatandaşların aileleri ve gazilere yardım adı altında düzenlenmektedir. Sadece bireysel olarak değil kurumsal olarak da katılımı sağlanacak kampanyayla birlikte, yardım yapılabilecek.

Sivil toplum kuruluşlarının da yardımlarının beklendiği kampanya içi Vakıfbank hesap numarası bilgileri vermiştir. Dileyenler, Vakıfbank Dayanışma Kampanyası adı altında yardımda bulunabilirler.

Merkez Ankara şubesi tarafından yapılan duyuru da TL hesap iban no, abd doları hesap iban no, euro hesap iban no ve swift kodu Vakıfbank internet şubeleri aracılığıyla isteyenlere duyurulmuştur. Ayrıca Başbakanlık tarafından yapılan diğer açıklamalarda da bu yardımların aylık bir şekilde yapılacağı duyuruldu.

Gazi ve şehit yakınlarını kapsayan aylık yardımlar hükümet tarafından sağlanacaktır. Henüz proje aşamasında olan aylık gelir konusu hala gündem de yerini korumaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın