İş Bankası’ndan Ayda 365 Liraya 10 Bin Lira Kredi

0

İşbank İhtiyaç Kredisi

Olası ihtiyaçlarınız için her zaman yeterli birikimi bulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda tercihinizi kredi çekmekten yana kullanmanız gerekiyor. En kolay kredilerden biri de bu alanda İş Bankası tarafından veriliyor. İhtiyacınız ne olursa olsun bunu belirtmeden bankaya ihtiyaç kredisi adı altında başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi tutarı size bağlı olarak 3 bin lira ile 10 bin lira arasında değişiyor. Krediye başvururken ne kadar kredi istediğinizi belirtirseniz daha kısa sürede sonuç elde edebilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi sadece 1,30 faiz oranıyla veriliyor. Ne kadar kredi alırsanız alın, ne kadar vade isterseniz isteyin bu faiz tutarı değişmiyor. Ancak krediye eklenen sigorta bedeli vade sayısı arttıkça artıyor. Bu da kredi için ödemeniz gereken taksit tutarını arttırıyor.

Eğer İş Bankası’ndan 10 bin lira ihtiyaç kredisi alıp bunu 36 ayda ödemek isterseniz sizler için belirlenen taksit tutarı tam olarak 365 lira olacaktır. 36 ay boyunca 365 lira taksit ödeyerek aldığınız kredinin borcundan kurtulabilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi fırsatı kapsamında 3 bin lira minimum olmak üzere 10 bin liradan daha az kredi de alabilirsiniz. Örneğin bankadan 5 bin lira ihtiyaç kredisi alıp bunu 36 ay vadede ödemek isterseniz ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 193 lira oluyor.

Kredi için ödemeniz gereken tahsis ücreti, sigorta bedeli ve diğer ücretlerin toplamı sadece 207,5 liradır. Dilerseniz bu tutarı da kredinize ek olarak hesaplatma şansınız bulunuyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın