Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi

0

Çeşitli dağıtım kanallarıyla  Osmanlı zamanından günümüze birçok gelişim gösteren ve büyümesini tamamlayan Ziraat Bankası, tüketiciler ve kurumlar için destek sağlamaktadır. Finansal destek sağladığı müşterilere her gün bir yenisini ekleyerek mutlu müşteri hattını genişletmektedir.

Yurt dışında da büyüme yolunda ilerleyen banka, yatırım ve kredi gibi birçok alanda hizmet vermektedir. En uygun ve avantajlı ürünler ve rahat geri ödeme seçenekleriyle kredi ürünlerini müşterinin hizmetine sunmaktadır.

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi, tüketicilere sunulan avantajlı fırsatlardan bir tanesidir. Acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu krediyle rahat bir nefes almanız mümkün. Avans kredisinin yanında yatırım alanında da müşterilerine avantaj sağlayan kredi de hayat sigortası zorunluluğu bulunmamaktadır.

Paranıza değer kazandıracak olan bu kredi de vadeli veya vadesiz hesaplara sahipseniz ve yatırım amaçlı olarak kullanıyorsanız, 6 aya kadar vade imkanı bulunan tüketici avans kredisine sahip olabiliyorsunuz. Tüketici avans kredisi için Ziraat bankası başvuru kanallarından başvurunuzu hemen gerçekleştirerek paranızın değerini arttırmaya başlayabilirsiniz.

Avans kredisi, 6 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle beraber gelmektedir. Dilerseniz Ziraat Bankası tüketici avans kredisi ödemelerinizi tek taksitli olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Banka teminat olarak banka içerisinde bulunan çeşitli kurlardaki yatırım fonları ve mevduat hesaplarını rehin alabilir.

Başvuru kanalları olarak Ziraat bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Tüketici avans kredisi için başvuru formu, nüfus cüzdanı ve nakit teminat karşılığı koşullarıyla başvurabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın