TEB Pratik İhtiyaç Kredisi Fırsatı

0

TEB Pratik Kredi ile Tam 12,500 TL Kredi Fırsatı

Bireysel ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi çekmeniz gerekiyorsa, hızlı sonuçlanan kredileri tercih etmeniz sizin için önemlidir. Çünkü her bankanın onay sistemi aynı hızda çalışmıyor. TEB tarafından sunulan ve avantajlı bir kredi olan TEB Pratik Kredi hızıyla dikkat çekiyor.

TEB Pratik Kredi fırsatından faydalanmak isteyen kişiler hemen TEB resmi sitesine giderek başvuru yapabilirler. Aynı zamanda başvuru yaparken bankanın diğer kredileriyle başvuru yaptığınız krediyi kıyaslayabilir, hangi kredinin daha avantajlı olduğuna bakabilirsiniz.

TEB Pratik Kredi kapsamında ödemeniz gereken faiz tutarı yüzde 1,55 olarak hesaplanmıştır. Bu kredi faiz tutarı ne kadar vade yaparsanız yapın değişmez. Aynı zamanda kredinin tutarı da faiz oranını değiştirmiyor.

TEB ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanmak isteye kişilerin 206,5 lira masraf ödemesi gerekiyor. Bu kredinin masrafsız bir seçeneği bulunmuyor.

Eğer bu ihtiyaç kredisi kapsamında 5 bin lira kredi alıp 12 ayda ödemek isterseniz, masraflar hariç aylık olarak sadece 472 lira ödemeniz gerekir.

İhtiyaç kredisinden maksimum tutarda, yani 12500 lira olarak faydalanırsanız, 12 ay vade istediğiniz takdirde aylık olarak 1180 lira ödemeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra vade miktarını 36 aya çıkardığınızda ise ödemeniz gereken taksit tutarı 488 liraya kadar düşüyor.

Bu ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanmak için TEB müşterisi olmanız gerekmiyor. TEB müşteri hizmetlerini arayarak ya da TEB internet sitesine girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Dilerseniz banka şubeleri aracılığıyla da kredi başvurusu yapma şansınız bulunuyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın