Finansbank Yaz Kredisi Fırsatı!

0

29 yıllık bir deneyimin getirdiği hızla ve özveriyle yoluna devam eden Finansbank, yurt dışı iştiraklerinde de birçok önemli adıma imza atmış bankalardandır. Finansbank akıllı ve pratik çözümler geliştirerek her daim bir adım önde olmayı amaçlamıştır.

Finansbank, halak açılan ilk özel sektör bankası olarak da halkın desteğiyle yukarıya çıkmayı hedeflediğini belirtmiş olmuştur. Halka da destek veren Finansbank yenilikçi anlayışıyla birçok alanda ürün hizmeti sağlamaktadır.

Yazın kendisini bütün sıcaklığıyla hissettiren günlerde, serinletecek bir kredi fırsatıyla karşımıza çıkan Finansbank, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmeti sunmaktadır. Uygun taksitler vaat eden bankanın sağladı Yaz Kredisi fırsatı 31 Ağustos 2016’ya kadar geçerli. SMS yoluyla başvurabileceğiniz ihtiyaç kredisi için TC Kimlik No’nuzu yazıp 5030’a göndermeniz yeterlidir.

Ayrıca bankanın müşterisiyseniz, internet bankacılığı veya cep şube aracılığıyla kredinize ön başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Finansbank Yaz kredisi Fırsatı kampanya sayfasından, başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

3 ay ertelemei taksit imkanı sunulan yaz kredisi, %1,27’lik faiz oranları içermektedir. Yaz kredisinin kredi üst limiti 3.000 TL belirtilmişken maksimum vade süresi 12 aydır. Örnek bir maliyet tablosu sunan banka, 3 bin TL’lik kredi %1,27 faiz oranı ve 12 ay vade süresi için aylık 275’lik taksitler içermektedir.

Kredi tahsis ücreti olarak 52,50 TL talep edilmektedir. Sigorta prim tutarıysa 39,09 TL’dir. 3 ay ertelemeli seçenekte taksit tutarı 284 TL’dir. Masraflar aynı ücret tutarlarındadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın