İş Bankası’ndan Günde 6 Liraya 5 Bin TL Kredi

0

50 Bin TL’ye Kadar Kredi

Banka müşterilerine bu kredide 50 bin TL’ye kadar kredi sunmaktadır. Yani azami kredi tutarı 50 bin TL’dir. İş Bankası ihtiyaç kredisinde azami vade seçeneği ise 36 aydır. Banka bu vade seçenekleri ve kredi tutarına göre farklı faizler uygulamaktadır.

Örneğin 5 bin TL kredi alıp 36 aya kadar vade seçeneğini kullanırsanız kredi faizi yüzde 1,30 oranında olacaktır. Ancak 10 bin TL kredi alıp 36 aya kadar vade seçeneğini kullanırsanız yüzde 1,27 oranında kredi faizi uygulanır. 20 bin TL ya da 50 bin TL kredi alıp 36 aya kadar vade seçeneğini kullanırsanız banka yine yüzde 1,27 oranında kredi faizi uygulayacaktır.

5 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneği kullanırsanız aylık geri ödemeniz 183 TL olacak günlük ise 5,99 TL ödeme yapacaksınız. Toplam geri ödeme ise 6 573 TL olacaktır. Bu kredide kredi tahsis ücreti olarak kredi bedelinin yüzde 0,5’i tahsil edilmektedir. 5 bin TL kredi alırsanız 25 TL kredi tahsis ücreti alınacaktır. Yıllık sigorta primi ise 67 TL olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

Banka bu kredide müşterilerinden kefil ön şartı aramıyor. Ancak banka gerekli görmesi halinde sizden ek kefil ya da belge talep edebilir. Bu krediye İş Bankası şubelerinden, internet şubelerinden, İş Bankası bankamatiklerinden, bankanın telefon şubesi ile ya da İş Cep ya da İş Tablet aracılığı ile kolayca başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca hangi yoldan başvuru yaparsanız yapın kredi için cevap hemen cebinize gelecektir. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın