Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Finansbank taşıt kredisi faizleri krediden krediye göre farklılık göstermektedir. Örneğin ikinci el bir araç için yüksek faiz uygulanırken sıfır km bir araç için ise düşük faiz uygulanmaktadır. Kaskolu standart kredi isimli taşıt kredisinde banka 2 yıllık vade seçeneği için 0 km araçlarda azami olarak yüzde 1,40 oranında faiz uygulamaktadır. Kaskosuz standart kredi isimli üründe ise 2 yıl vade seçeneği için ve 0 km araçlar için yüzde 1,40 oranında kredi faizi uygulanıyor. 

Kaskolu motosiklet kredisi isimli kredi ürününde ise banka 2 yıl vadeli 0 km motosikletler için yüzde 1,40 oranında kredi faizi uygulamaktadır. Kaskosuz motosiklet kredisinde ise yine 2 yıl vade seçeneği ve 0 km motosiklet için yüzde 1,40 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kaskolu hafif ticari araç kredisinde banka 2 yıl vade seçeneği için 0 km hafif ticari araçlarda azami olarak yüzde 1,40 oranında faiz uygulamaktadır. Kaskosuz hafif ticari araç kredisinde ise banka 2 yıl vadeli 0 km hafif ticari araç alımları için azami olarak yüzde 1,40 oranında faiz uygulamaktadır.

Bankanın uyguladığı bu kredi faizleri bazen kampanya gibi durumlarda düşmektedir. Ayrıca müşteri durumuna ya da diğer bazı etkenlere göre de bu faiz oranı değişebilir. Finansbank taşıt kredileri hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için size en yakın Finansbank şubesine gidebilirsiniz. Banka başvuru için bazı belgeler talep edecektir. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın