Garanti Bankası Taşıt Kredileri

Garanti Bankası taşıt kredisi faizleri krediye göre farklılık arz etmektedir. Banka vade seçeneğine ya da diğer etkenlere göre farklı faiz oranlarında krediler sunmaktadır. Ayrıca kaskonun banka tarafından yapılması durumunda faiz oranında indirim olmaktadır. Bazen de banka kampanyalar düzenleyip düşük faizli kredi sunmaktadır. Bu yazımızda Garanti Bankası taşıt kredisi faizleri hakkında bilgi vereceğiz.

12 ay vadeli 10 bin TL sıfır km araç kredisi alırsanız ve bu aracın kaskosu banka tarafından yapılırsa banka bu krediye yüzde 1,39 oranında kredi faizi uygulamaktadır. Yine 12 ay vadeli 0 km araç için 10 bin TL kredi alırsanız ancak kasko yapılmazsa ya da başka bir banka ya da kasko şirketi aracılığı ile yapılırsa kredi faizi yüzde 1,44 oranında olmaktadır.

Garanti Bankasından 24 ay vadeli 10 bin TL sıfır km araç için kredi alırsanız ve kaskosu banka tarafından yapılırsa banka bu krediye azami olarak yüzde 1,39 oranında kredi faizi uyguluyor. Ancak kaskosunun banka tarafından yapılmaması halinde faiz oranı yüzde 1,44 olmaktadır. Banka bu kredileri tamamında yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti almaktadır. Ayrıca vergi ve diğer bazı masraflar da tahsil edilecektir. Bu krediler hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için size en yakın Garanti Bankası şubesine başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın