Ana SayfaKredilerİng Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi

İng Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi

-

Dürüstlük ilkesiyle hareket eden İng Bank, Türkiye’deki faaliyetlerine başlamasından bu yana hızlı bir gelişim göstermiştir. Bu gelişimle birlikte ileriye dönük birçok proje ve ürün geliştirilmiştir. Bu proje ve ürünler müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilmişlerdir.

Dijital bankacılık gibi önemli adımlar atan İng Bank, ürünlerini en iyi ve en avantajlı şekilde müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

Bu kapsamda sunulan İng Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi, gayrimenkullerinizi teminat göstermeniz halinde kredi alabilmenize olanak sağlıyor. Yüksek tutarlı ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu kredi, 36 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

İnternet web sitesi üzerinden hemen hızlı bir başvuru gerçekleştirerek İng Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kredi üst limiti oldukça yüksek bir tutar olan 1.000.000 TL’dir. Konutunuzu teminat göstermeniz karşılığında verilmektedir. Vade aralığı 12 ay ve 36 ay aralığındadır.

İpotekli ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranı %1,34’tür. Ödeme planı hakkında bir fikir edinmek istiyorsanız hesapama araçlarını kullanarak kredi taksitlendirmenizi oluşturabilirsiniz. İng Bank’ın örnek ödeme planıyla da kafanızda bir alternatif oluşturmanız mümkündür. Örnek ödeme planı kapsamında 12 ay vade süresi için 50.000 TL’lik kredide aylık taksit tutarı 4596 TL olmaktadır.

50.000 TL için 18 ay vade süresinde bu taksitlendirme aylık olarak 3202 TL’ye tekabül etmektedir. 24 ay vade seçeneğinde 2508 TL ve 36 ay vade seçeneğinde de 1820 TL belirtilmektedir. Bu kredi tutarları için sabit olarak %1,34 faiz oranı uygulanmıştır. Kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i olan 250 alınmaktadır.

İpotekli ihtiyaç kredisi başvurularınızı İng Bank kanallarını kullanarak gerçekleştirebilir  veya deraylı bilgi edinebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol