Ana SayfaKredilerHSBC Bank’tan Uygun Faizli Konut Kredisi

HSBC Bank’tan Uygun Faizli Konut Kredisi
H

-

120 Aya Kadar Vade Seçeneği

HSBC konut kredisinde banka 120 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Bu sayede de aldığınız krediyi uzun vadede daha kolay ödeyebilirsiniz. Tamamı bitmiş konut alımlarınız için geçerli olan bu kredide en az 5 bin TL almak şartı ile kredi alabiliyorsunuz.

Banka satın alacağınız konutun uzman incelemesi sonrasındaki değerinin yüzde 75’ine kadar kredi vermektedir. Örneğin alacağınız evin uzman incelemesi sonrasında değeri 200 bin TL olarak çıkarsa banka size 150 bin TL’ye kadar kredi sunacaktır. Banka bu kredide uygun kredi faizleri sunmaktadır.

Bu kredide kefilsiz olarak kredi alabileceğiniz gibi erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme gibi birçok avantajlı ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz. Bunlar sayesinde daha kolay ödeme yapabilirsiniz. Bankanın ferdi kaza sigortası uygulaması sayesinde sigorta işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilecektir. Tüm kredi vadesi süresince geçerli olmak üzere tek seferde ve düşük tutarlı sigorta pirimi ödemesi yapabilirsiniz.

Banka bu kredide 0 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,25 oranında kredi faizi uygulamaktadır. Kredi tahsis ücreti ise kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranındadır. Uzman incelemesi masrafı ise azami olarak 2000 TL’dir. Banka bu kredide ipotek tesis masrafı, DASK poliçe bedeli, konut sigortası poliçe bedeli, ferdi kaza sigortası poliçe bedeli gibi bazı masraflarda tahsil edecektir. Bu krediyi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın HSBC şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol