HSBC Bank’tan Uygun Faizli Konut Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

120 Aya Kadar Vade Seçeneği

HSBC konut kredisinde banka 120 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Bu sayede de aldığınız krediyi uzun vadede daha kolay ödeyebilirsiniz. Tamamı bitmiş konut alımlarınız için geçerli olan bu kredide en az 5 bin TL almak şartı ile kredi alabiliyorsunuz.

Banka satın alacağınız konutun uzman incelemesi sonrasındaki değerinin yüzde 75’ine kadar kredi vermektedir. Örneğin alacağınız evin uzman incelemesi sonrasında değeri 200 bin TL olarak çıkarsa banka size 150 bin TL’ye kadar kredi sunacaktır. Banka bu kredide uygun kredi faizleri sunmaktadır.

Bu kredide kefilsiz olarak kredi alabileceğiniz gibi erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme gibi birçok avantajlı ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz. Bunlar sayesinde daha kolay ödeme yapabilirsiniz. Bankanın ferdi kaza sigortası uygulaması sayesinde sigorta işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilecektir. Tüm kredi vadesi süresince geçerli olmak üzere tek seferde ve düşük tutarlı sigorta pirimi ödemesi yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Banka bu kredide 0 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,25 oranında kredi faizi uygulamaktadır. Kredi tahsis ücreti ise kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranındadır. Uzman incelemesi masrafı ise azami olarak 2000 TL’dir. Banka bu kredide ipotek tesis masrafı, DASK poliçe bedeli, konut sigortası poliçe bedeli, ferdi kaza sigortası poliçe bedeli gibi bazı masraflarda tahsil edecektir. Bu krediyi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın HSBC şubesine gidebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.