Ziraat Katılımdan İşyeri Finansmanı İle İşinizi Büyütün

0

120 Aya Kadar Vade Seçeneği

Ziraat Katılım işyeri finansmanında 120 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Yatırımlarınızı büyütmek işyeri almak için bu finansman desteği çok avantajlı durumdadır. Ofis, büro, mağaza, dükkân ya da muayenehane gibi satın alımlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca uzun vade seçenekleri ve uygun kar oranları ile hemen işyeri sahibi olabilirsiniz.

Banka bu finansman desteğinde alacağınız işyerinin uzman incelemesi değeri sonucunda ortaya çıkan değerinin yüzde 75’ine kadar işyeri finansman desteği sunmaktadır. Örneğin almayı düşündüğünüz işyerinin değeri 200 bin TL ise banka size 150 bin TL’ye kadar finansman desteği sunmaktadır.

Şubeler gerekli görmesi halinde sizden ek teminat talep edebilir. Finansman desteği ile alacağınız konut banka tarafından birinci derecede ipotek tesis edilecektir. Banka tarafından size sunulan esnek ödeme planları sayesinde de kolayca geri ödemenizi yapabilirsiniz.

Bu finansman desteğinde 1 ila 60 ay arasında uygulanan kar oranı asgari ve azami olarak yüzde 1,20 oranındadır. Vade seçeneği 61 ay ila 120 ay arasında olursa banka kar oranını biraz artırmakta ve yüzde 1,25 oranında kar oranı uygulamaktadır. Tahsis ücreti olarak ise banka finansman tutarının yüzde 0,5’i oranında bir bedel tahsil edecektir. Ayrıca banka sizden uzman incelemesi ücreti, ipotek tesis ücreti, hayat sigortası DASK primi konut sigortası gibi bazı ücretler de tahsil edecektir. Örneğin 100 bin TL finansman desteği alıp 120 ay vade seçeneğini kullanırsanız yıllık maliyet oranı yüzde 19,92 oranında olacaktır. Bu finansman desteğinden yararlanmak ya da başvuru yapmak için size en yakın Ziraat Katılım şubesine gidebilirsiniz.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın