Ziraat Katılımdan İşyeri Finansmanı İle İşinizi Büyütün

Google Haberlere Abone Ol:

120 Aya Kadar Vade Seçeneği

Ziraat Katılım işyeri finansmanında 120 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Yatırımlarınızı büyütmek işyeri almak için bu finansman desteği çok avantajlı durumdadır. Ofis, büro, mağaza, dükkân ya da muayenehane gibi satın alımlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca uzun vade seçenekleri ve uygun kar oranları ile hemen işyeri sahibi olabilirsiniz.

Banka bu finansman desteğinde alacağınız işyerinin uzman incelemesi değeri sonucunda ortaya çıkan değerinin yüzde 75’ine kadar işyeri finansman desteği sunmaktadır. Örneğin almayı düşündüğünüz işyerinin değeri 200 bin TL ise banka size 150 bin TL’ye kadar finansman desteği sunmaktadır.

Şubeler gerekli görmesi halinde sizden ek teminat talep edebilir. Finansman desteği ile alacağınız konut banka tarafından birinci derecede ipotek tesis edilecektir. Banka tarafından size sunulan esnek ödeme planları sayesinde de kolayca geri ödemenizi yapabilirsiniz.

Bu finansman desteğinde 1 ila 60 ay arasında uygulanan kar oranı asgari ve azami olarak yüzde 1,20 oranındadır. Vade seçeneği 61 ay ila 120 ay arasında olursa banka kar oranını biraz artırmakta ve yüzde 1,25 oranında kar oranı uygulamaktadır. Tahsis ücreti olarak ise banka finansman tutarının yüzde 0,5’i oranında bir bedel tahsil edecektir. Ayrıca banka sizden uzman incelemesi ücreti, ipotek tesis ücreti, hayat sigortası DASK primi konut sigortası gibi bazı ücretler de tahsil edecektir. Örneğin 100 bin TL finansman desteği alıp 120 ay vade seçeneğini kullanırsanız yıllık maliyet oranı yüzde 19,92 oranında olacaktır. Bu finansman desteğinden yararlanmak ya da başvuru yapmak için size en yakın Ziraat Katılım şubesine gidebilirsiniz.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…