İNG Bank’tan Taşıt Kredisi Kampanyası

0

48 Aya Kadar Vade

İNG Bank taşıt kredisinde banka 48 aya kadar vade seçeneği sunuyor. İNG Bank bu kredide ister 0 km araçlar için ister de ikinci el araçlar için kredi sunuyor. Bu kredi ile 0 km araç ya da 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlara sahip olabilirsiniz.

Bu kredide banka farklı faiz oranları sunmaktadır. Ayrıca aracın kaskosunun İNG Bank tarafından yapılması halinde daha düşük faizlerle kredi verilmektedir. 3 ila 6 ay arasında vade seçenekleri ile 0 km araç kredisi alırsanız kredi faizi yüzde 1,04 oranında olacaktır. Vade seçeneği 9 ila 48 ay arasında olursa kredi faizi yüzde 1,45 oranında olacaktır. Ancak bu kredilerde araç kaskosunun İNG Bank tarafından yapılması halinde 3 ila 6 ay vadeli kredide 1,04 oranında faiz uygulanırken 9 ila 48 ay vadeli kredide ise banka yüzde 1,44 oranında faiz uygulayacaktır.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

Banka bu kredide kredi tahsis ücreti olarak kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında bir bedel tahsil edecektir. Bu kredide ferdi kaza ve hayat sigortası zorunluluğu da yoktur. Teminat olarak sadece aldığınız aracın rehin olarak gösterilmesi yeterlidir. Ancak banka gerekli görmesi halinde kefil de talep etme hakkında sahiptir.

Örneğin 24 ay vadeli 20 bin TL taşıt kredisi alırsanız banka yüzde 1,44 oranında faiz uygulayacaktır. Kredi tahsis ücreti yüzde 0,5 oranında olacaktır. Kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 23,4594 oranında olacaktır. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın İNG Bank şubesine gidebilirsiniz.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın