Şekerbank Portföy Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Şekerbank Kurumsal Bankacılık Portföy Yöneticisi Alımı Yapıyor! Detaylar...

0
Şekerbank Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Şekerbank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda Kurumsal Bankacılık Portföy Yöneticisi aradığını bildirdi.

Şekerbank Portföy Yöneticisi Personel Alımları

Şekerbank Portföy Yöneticisi Personel Alımları
Şekerbank Portföy Yöneticisi Personel Alımları

Şekerbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda İstanbul (İkitelli) Şubelerinde görev verilmek üzere Portföy Yöneticisi arandığı belirtildi. Şekerbank banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin sahip olmasını istediği özellikleri ve nitelikleri de belirtti. Buna göre adayların;

  • İstanbul’da ikamet ediyor olmaları,
  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmaları,
  • Kurumsal Bankacılık alanında en az 4 yıl deneyim kazanmış olmaları,
  • İletişim yeteneklerini gelişmiş olması,
  • Ekip çalışmasına dahil olarak uyumlu bir şekilde çalışacak olmaları,
  • Satış konusunda başarılı olacaklarına inanmaları, esnek ve yoğun iş saatlerine uyum gösterebilecek olmaları gerekmektedir.

Kariyer planlarında bir bankada çalışmak olan erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini yapmış olmaları şeklinde belirtiliyor.

Şekerbank Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

Şekerbank Yeni Personel
Şekerbank Yeni Personel

Şekerbank iş ilanları kapsamında işe alımını sağladığı yeni personellerine Kurumsal ürünlerinin ilgili müşteri segmentine tanıtılarak satışının sağlanması, satış için verilen hedefler doğrultusunda çalışılması ve hedeflerin yakalanması, yeni müşterilerin belirlenerek Şekerbank müşteri portföyüne dahil edilmesi, müşterilerle kalıcı ilişkiler içinde olunmasının sağlanması gibi görevler verecek. Şekerbank Portföy Yöneticisi iş başvuruları 23 Ekim 2021 olarak bildirilmiştir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net//is-ilani/sekerbank-merkez-kurumsal-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2655680
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın