Ana SayfaKredilerHSBC 2016 Güncel Konut Kredi Faiz Oranları

HSBC 2016 Güncel Konut Kredi Faiz Oranları
H

-

Londra merkezli olan HSBC bankası kurulduğu ve bankacılık sektörünün ortalarında yer alan zaman diliminde sektörün öncü bankalarındandı. Şimdilerde çok fazla reklam kampanyası görülmese de aktif olarak faaliyetlerini sürdürerek müşterilerine destek sağlamaktadır.

Ev almak isteyenler, araba almak isteyenler ve çeşitli ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler uğradığı bankalardan bir tanesidir. Avantajlı hizmetler sağlayan banka faiz oranlarında da uygun oranlar sunmaktadır.

Özellikle müşterilerine özel faiz oranları uygulayan bankanın iki adet konut kredisi bulunmaktadır. Konut kredilerinin faiz oranları müşteriler için belirlenmiştir. 

Premier ve Advance Müşterileri için Konut Kredi Faiz Oranları

Müşterilerine kredi faiz oranları için iltimas tanıyan banka, %1,10’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Konut kredi faiz oranları vade süresine bağlı olarak %1,12’ye çıkabilmektedir. Sınırlı bir süre için geçerli olacak kampanya, 120 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Kampanya oranlarından tüm müşterilerin yararlanması mümkündür. Premier kampanyalarından faydalanmak için üyelik bulunması ve otomatik ödeme talimatının gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Diğer Müşteriler için Konut Kredi Faiz Oranları

Bankanın diğer müşterileri için de uygun kredi faiz oranları uygulayan banka, %1,12’lik konut kredi faiz oranları uygulamaktadır. Konut kredi faiz oranları için Premier ve diğer müşteriler için düzenlenen bu kampanyanın geçerlilik tarihi: 21 Temmuz 2016 ve 31 Ağustos 2016 tarihleri arasındadır. Kredi faiz oranları vade süresine bağlı olarak %1,15’e kadar çıkabilmektedir. Kampanya için sunulan vade süresi 120 aydır.

Standart Konut Kredi Faiz Oranları

Bankanın standart kredi ürünleri için kredi faiz oranları %1,25 gibi oranlar içermektedir. Seçilen pakete göre konut kredi faiz oranlarının değişebilmek ihtimali de bulunmaktadır. Bu krediler için de 120 aylık vade süresi tanınmaktadır. Ayrıca her kredi için (kampanyalar dahil) kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i kadar ücret alınmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol