Ana SayfaGündemİŞCep Uygulamasına Yeni Özellik!

İŞCep Uygulamasına Yeni Özellik!

Türkiye İş Bankası’nın mobil uygulaması İşCep’e getirilen yeni özellik büyük kolaylık sağlıyor.

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Sigorta ve Bireysel Emeklilik Ürünlerine kolay Erişim

İş Bankası tarafından İşCep mobil uygulamasında devreye alınan yeni özellik kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Mobil kullanıcılar, İşCep üzerinden Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik bölümlerine şifresiz bir şekilde geçiş yapabiliyorlar. İş Bankası tarafından bu konuda bir açıklama yapılarak bilgilendirmede bulunuldu. Açıklamada Türkiye iş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen’in görüşlerine de yer verildi.

İş Bankası’ndan Müşterilerine Büyük Kolaylık

İş Bankası – İşCep uygulamasını kullanan müşteriler bundan böyle uygulama üzerinden Anadolu Hayat Emeklilik’teki bireysel emeklilik ürünlerine ve Anadolu Sigorta’daki sigortacılık ürünlerine geçiş yapabilecekler. Mobil kullanıcıların bu geçiş sırasında şifre girmesi gerekmeyecek. İş Bankası müşterilerine birikimlerini kolaylıkla takip edebilme imkanı tanıyan bu yeni özellik İş Bankası tarafından yapılan açıklamayla duyuruldu. İşCep’ten Anadolu Sigorta ürünlerinin bulunduğu bölüme erişen İş Bankası müşterilerine kasko, trafik sigortası, DASK, konut sigortası ve sağlık sigortası gibi birçok sigorta ürününü kolay bir şekilde satın alma imkanı sunuluyor. Ayrıca bu sayede poliçeler de yenilenebiliyor.

İşCep Türkiye’nin En Geniş Kapsamlı Uygulaması”

Yalçın Sezen açıklamasında dijital çağda Türkiye İş Bankası olarak müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek ve işlerini kolaylaştırmak adına sürekli yeniliklere imza attıklarını söyledi. Sezen, İşCep mobil uygulamasının Türkiye’nin en geniş kapsamlı işlem yapılabilen mobil bankacılık uygulaması olduğunu belirtti. Günümüzde teknolojinin çok hızlı geliştiğinin ve bu dönemde işbirliğinin oldukça önemli olduğunun da altını çizdi. Uygulamaya eklenen yeni özellikle müşterilerinin Anadolu Hayat Emeklilik ve Anadolu Sigorta’ya erişimlerinin şifresiz olarak sağlandığını ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,238TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...