Ana SayfaGündemİŞCep Uygulamasına Yeni Özellik!

İŞCep Uygulamasına Yeni Özellik!

Türkiye İş Bankası’nın mobil uygulaması İşCep’e getirilen yeni özellik büyük kolaylık sağlıyor.

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Sigorta ve Bireysel Emeklilik Ürünlerine kolay Erişim

İş Bankası tarafından İşCep mobil uygulamasında devreye alınan yeni özellik kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Mobil kullanıcılar, İşCep üzerinden Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik bölümlerine şifresiz bir şekilde geçiş yapabiliyorlar. İş Bankası tarafından bu konuda bir açıklama yapılarak bilgilendirmede bulunuldu. Açıklamada Türkiye iş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen’in görüşlerine de yer verildi.

İş Bankası’ndan Müşterilerine Büyük Kolaylık

İş Bankası – İşCep uygulamasını kullanan müşteriler bundan böyle uygulama üzerinden Anadolu Hayat Emeklilik’teki bireysel emeklilik ürünlerine ve Anadolu Sigorta’daki sigortacılık ürünlerine geçiş yapabilecekler. Mobil kullanıcıların bu geçiş sırasında şifre girmesi gerekmeyecek. İş Bankası müşterilerine birikimlerini kolaylıkla takip edebilme imkanı tanıyan bu yeni özellik İş Bankası tarafından yapılan açıklamayla duyuruldu. İşCep’ten Anadolu Sigorta ürünlerinin bulunduğu bölüme erişen İş Bankası müşterilerine kasko, trafik sigortası, DASK, konut sigortası ve sağlık sigortası gibi birçok sigorta ürününü kolay bir şekilde satın alma imkanı sunuluyor. Ayrıca bu sayede poliçeler de yenilenebiliyor.

İşCep Türkiye’nin En Geniş Kapsamlı Uygulaması”

Yalçın Sezen açıklamasında dijital çağda Türkiye İş Bankası olarak müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek ve işlerini kolaylaştırmak adına sürekli yeniliklere imza attıklarını söyledi. Sezen, İşCep mobil uygulamasının Türkiye’nin en geniş kapsamlı işlem yapılabilen mobil bankacılık uygulaması olduğunu belirtti. Günümüzde teknolojinin çok hızlı geliştiğinin ve bu dönemde işbirliğinin oldukça önemli olduğunun da altını çizdi. Uygulamaya eklenen yeni özellikle müşterilerinin Anadolu Hayat Emeklilik ve Anadolu Sigorta’ya erişimlerinin şifresiz olarak sağlandığını ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.