Ana SayfaGündemING İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düşürüldü!

ING İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düşürüldü!
I

ING Türkiye tarafından sunulan ihtiyaç kredisi fırsatında müşterilerin bankaya gitmesine gerek kalmıyor.

-

ING İhtiyaç Kredisi Faizleri Yüzde 0.79’dan Başlıyor

ING Türkiye bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını aylık yüzde 0.79’a kadar düşürdü. ING ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere düşük faiz oranının yanı sıra 60 aya varan vade seçenekleri de sunuluyor. Üstelik kredi başvurusunu sadece ING müşterisi olanlar değil, olmayan kişiler de yapabiliyor. ING bireysel ihtiyaç kredisi bankaya gitmeye gerek olmadan kullanılabiliyor. Nakit ihtiyacı olan herkese sunulan düşük faizli kredi fırsatı ile ilgili ING Türkiye tarafından bir açıklama yapıldı.

ING Müşterisi Olmayanlar da Başvurabiliyor

ING Türkiye açıklamasında müşterilerinin yanında olmaya sürdürülebilir bankacılık anlayışlarıyla devam ettikleri, bu kapsamda her yerden ve her yeden en kolay, en zahmetsiz şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapılarak nakit ihtiyaçları giderilebildiği belirtildi. Bireysel ihtiyaç kredilerinde aylık faiz oranlarının yüzde 0.79’a kadar indirildiği, 60 aya kadar vade sağlandığı da bildirildi. Bireysel ihtiyaç kredisine ING müşterisi olmayan diğer kişilerin de başvuru yapabildiği vurgulandı. ING bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler başvurularını evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan ING internet adresinden, internet şubesinden ve ING Mobil üzerinden kısa sürede başvuru yapabiliyorlar. Kredinin onay alması durumunda kredi evraklarını kurye ile gönderebiliyorlar.

“Salgın ve Ramazan Bayramı için Tasarladık”

Banka’nın açıklamasında ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel müdür Yardımcısı Alper Gökgöz de görüş bildirerek koronavirüs salgınından dolayı Türkiye’nin içinde olduğu şartları ve yaklaşan Ramazan Bayramı’nı düşünerek bu ürünü tasarladıkların söyledi. ING müşterisi olan veya olmayan herkese kredi imkanı ile nakit ihtiyaçlarını giderme imkanı sağladıklarını ifade etti.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol