Yapı Kredi 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları

0

Yapı Kredi 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları, yılların verdiği deneyimle birlikte köklü bir banka olan Yapı Kredi tarafında avantajlı faiz oranları içermektedir. Türkiye’nin gelişimine ve tüketicinin desteğine her zaman yanıt veren banka, birçok kredi ürünüyle hizmet vermektedir.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Gelişiminin doruğunda olan banka sunduğu ihtiyaç kredileriyle, tüketicinin küçük çaplı ve büyük çaplı ihtiyaçlarında finansman sağlamaktadır. İhtiyaç kredileri birçok çeşitlilik göstermektedir. Bireysel ihtiyaç krediler altında toplanan ürünlerin her biri özel faiz oranları içermektedir.

İhtiyaç kredisi faiz oranları, Düşük Faizli ve Komisyonlu Kredi fırsatıyla başlamaktadır. Bu kredinin faiz oranı %1,31’den başlamaktadır. Kredi için alt limit 1.000 TL belirtilmiş olup 36 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.

Diğer bir kredi olan alışveriş kredisi, %100 onaylı olarak nitelendirilmektedir. Alışveriş kredisinin, kredi faiz oranları %1,31 gibi bir ihtiyaç kredisi faiz oranları başlangıcıdır. Kredi faiz oranları %1,37’ye kadar yükselebilmektedir. Eğitim kredisi, evlilik kredisi gibi krediler için faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız Yapı Kredi kanallarından bilgi edinebilirsiniz.

Taşıt Kredi Faiz Oranları

Taşıt kredileri, iki kampanya grubunda toplanmış bir halde bulunmaktadır. Bu kampanya grupları için farklı taşıt kredi faiz oranları uygulanmaktadır. Taşıt kredi faiz oranları, %1,30 gibi bir orandan başlamaktadır. Kredi faiz oranları %1,35’e kadar kampanya grubuna göre değişmektedir. Birinci ve ikinci el araçlar için kredi faiz oranları aynı oranda baz alınmaktadır.

Konut Kredi Faiz Oranları

Yapı Kredi 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları, konut kredi faiz oranları için %1,12 gibi bir orandan başlamaktadır. Yapı Kredi’nin sunduğu bu faiz oranları ev almak isteyenler için avantajlı bir orandır. Ayrıca Yapı Kredi Mortgage aracılığıyla %0,73 gibi oran ve kısa süreli vadelerle, konut kredi faiz oranlarını düşürebiliyorsunuz. Kredi faiz oranları vade süresinde sabit kalmaktadır. Maksimum vade süresi ise genellikle 120 ay şeklinde belirtilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın