İng Bank’tan Ayda 364 Liraya 10 Bin Lira Kredi

0

İng Bank’tan Uygun Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

İng Bank sayesinde olası ihtiyaçlarınızı karşılamak için sadece 5 dakika içinde onaylanan ihtiyaç kredisini tercih edebilirsiniz. Bu kredi kampanyasında 50 bin liraya kadar kredi çekmek mümkün. Kredi çekmenin alt limiti ise sadece 1500 lira.

İng Bank ihtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı sadece 1,29. Diğer bankaların güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla kıyasladığımızda bu kredinin biraz daha avantajlı olduğu görülüyor.

İng Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler bankanın internet şubesini kullanarak bu isteklerini yerine getirebilirler. Aynı zamanda sms ya da telefon bankacılığı ile da başvuru yapılabiliyor. İng Bank bu bağlamda farklı kanallardan gelen başvuruları kabul ediyor.

Almak istediğiniz bu ihtiyaç kredisinde tahsis ücreti ve sigorta bedeli de bulunuyor. Bu iki bedelin dışında herhangi bir masraf ödemiyorsunuz. Ancak tahsis ücreti ve sigorta bedeli dileyen kişiler için taksitlere eklenebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Bu ihtiyaç kredisi kapsamında, 1,29 oranlı faiz oranından faydalanarak 10 bin lira kredi çektiğinizde, 36 ay vade istemeniz durumunda ayda sadece 364 lira ödemeniz gerekiyor.

Başvuruyu internet ya da telefon bankacılığı yoluyla yapan kişilerin kredinin onaylanması durumunda şubeye kimlik ve ikametgâh bilgilerini belirten bir belge ile gitmeleri gerekiyor. Son 3 aya ait adınıza düzenlenmiş herhangi bir fatura ikametgâh belgesi yerine geçiyor.

Eğer bu kredi kapsamında 5 bin lira kredi çekerek bunu 36 ay vadede ödemek isterseniz aylık olarak ödemeniz gereken ücretin bedeli sadece 182 lira olur.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın