Ana SayfaKredilerHalkbank’tan Yeşil Işık Taşıt Kredisi

Halkbank’tan Yeşil Işık Taşıt Kredisi
H

-

Sıfır Araçlar İçin Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi

Eğer almak istediğiniz araç sıfırsa Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyasının sıfır araçlar için olanını tercih etmeniz gerekiyor. Sıfır bir araç için kredi çekmek istediğinizde banka tarafından belirlenen limitiniz 20 bin lira oluyor.

Halkbank sıfır araç taşıt kredisi çekerken sizin için belirlenen kredi faiz oranı sadece 1,23 oluyor. Seçtiğiniz vadeye göre ya da çektiğiniz tutara göre faiz oranı değişmiyor. Yani bu faiz oranının sabit olduğunu söyleyebiliriz.

Sıfır araçlar için taşıt kredisi çekmek isteyen kişiler sadece 105 lira tahsis ücreti ödüyorlar. Krediyi çektikten sonra avukatınızla başvuru yaparsanız bu parayı geri alabilirsiniz.

20 bin liraya kredi çekebildiğiniz bu kredi kapsamında gerekli belgeleri şubeye vermeniz gerekiyor. Aksi halde krediniz onaylanmıyor.

İkinci El Araçlar İçin Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi

İkinci el araçlar için taşıt kredisi çekmek istediğinizde masraf ve diğer oranlar sabit kalsa da faiz tutarı değişiyor. Sıfır araç için kredi çekerken kredi faiz oranı 1,23’ken ikinci el araç için kredi faiz oranı 1,27’ye çıkıyor.

Halkbank taşıt kredisi çekerken ikinci el taşıt kredisi çekerken de 105 liralık kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Bunun dışındaki masraflar kredinizin içine dâhil ediliyor.

Bu kampanyadan faydalanarak ikinci el taşıtlar için kredi çekmek isterseniz bu krediyi sadece 5 yaşına kadar olan araçlar için kullanabilirsiniz. Yani 5 yaşından daha büyük araçlar için yeşil ışık taşıt kredisinden faydalanamazsınız. Krediye başvurduktan sonra gerekli belgelerle Halkbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekiyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol