Ana SayfaGündemAkbank’tan KOBİ’lere Destek Devam Ediyor!

Akbank’tan KOBİ’lere Destek Devam Ediyor!
A

-

Akbank, üye işyeri olacak tüm müşterileri için yeni kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında üye işyeri komisyon oranı %0,89, taksitli ticari kredi faiz oranı ise %0,90’dan başlayan faiz oranları belirledi.

“KOBİ’lere Destekleri Sürdürüyoruz”

Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, bankanın yeni kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu. KOBİ’lere sağladıkları hizmetlere pandemi sürecinde yenisini eklediklerini söyleyen Oğuz, yaşadığımız sürecin getirdiği şartların değiştiğini, yeni normal yaşamda KOBİ müşterilerine desteklerini devam ettireceklerini söyledi. Oğuz sözlerine turizm sektörünün hareketlenmeye başlamasıyla birlikte turistik bölgelerdeki KOBİ’lerin de yaşamlarının daha kolay hale dönüşeceğine inandıklarını söyledi.

Taksitli Ticari Kredi Faiz Oranı %0,90’dan Başlıyor!

Oğuz, yeni üye işyeri olacak tüm KOBİ’lerin Axess/Wings Business ticari kredi kartı ile beraber ticari kartı kullanmaları durumunda 4 ay süresince %0,89 oranında üye iş yeri komisyon oranı belirlediklerini söyledi. POS ücretinde ise %50 oranında indirimden yararlanabileceklerini söyleyen Oğuz, kampanya dahilinde taksitli ticari kredinin de %0,90 faiz oranından başladığını, Axess/Wings Business ticari kredi kartını kullanan ancak kredi kullanmak istemeyen müşteriler için %0,89 üye işyeri komisyon oranı ve %50 indirimli POS ücretinden 3 ay faydalanabileceklerini belirtti. Aynı zamanda üye işyeri olmak isteyen KOBİ’ler için ise 3 ay boyunca %0,99 üye işyeri komisyon oranı ve %50 ücret indirimi imkanı sunduklarını sözlerini ekledi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol