Akbank’tan KOBİ’lere Destek Devam Ediyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, üye işyeri olacak tüm müşterileri için yeni kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında üye işyeri komisyon oranı %0,89, taksitli ticari kredi faiz oranı ise %0,90’dan başlayan faiz oranları belirledi.

“KOBİ’lere Destekleri Sürdürüyoruz”

Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, bankanın yeni kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu. KOBİ’lere sağladıkları hizmetlere pandemi sürecinde yenisini eklediklerini söyleyen Oğuz, yaşadığımız sürecin getirdiği şartların değiştiğini, yeni normal yaşamda KOBİ müşterilerine desteklerini devam ettireceklerini söyledi. Oğuz sözlerine turizm sektörünün hareketlenmeye başlamasıyla birlikte turistik bölgelerdeki KOBİ’lerin de yaşamlarının daha kolay hale dönüşeceğine inandıklarını söyledi.

Taksitli Ticari Kredi Faiz Oranı %0,90’dan Başlıyor!

Oğuz, yeni üye işyeri olacak tüm KOBİ’lerin Axess/Wings Business ticari kredi kartı ile beraber ticari kartı kullanmaları durumunda 4 ay süresince %0,89 oranında üye iş yeri komisyon oranı belirlediklerini söyledi. POS ücretinde ise %50 oranında indirimden yararlanabileceklerini söyleyen Oğuz, kampanya dahilinde taksitli ticari kredinin de %0,90 faiz oranından başladığını, Axess/Wings Business ticari kredi kartını kullanan ancak kredi kullanmak istemeyen müşteriler için %0,89 üye işyeri komisyon oranı ve %50 indirimli POS ücretinden 3 ay faydalanabileceklerini belirtti. Aynı zamanda üye işyeri olmak isteyen KOBİ’ler için ise 3 ay boyunca %0,99 üye işyeri komisyon oranı ve %50 ücret indirimi imkanı sunduklarını sözlerini ekledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...