Yapı Kredi Bankası Yeni Kobi Kredi Yönetimi Uzmanları Arıyor!

0

Bankacılık sektörü, gün ve gün biraz daha gelişmekte olan sektörlerden bir tanesidir. Bankacılık sektöründe yer alıp, güvenilir bir şekilde yükselmenin 2 aşaması bulunmaktadır. Bu aşamalardan ilki banka sınav ve banka mülakatlarında başarıyı yakalayacak donanıma sahip olmak, ikincisi ise sektöre güvenilir bir kurumda iyi bir pozisyon ile adım atabilmektir.

Türkiye’de son derece gelişmiş bir sektör olan bankalar, her gün yeni bir banka iş ilanı ile birlikte, banka personel alımı yapmaktadırlar. Alanında kendisini ispatlamış bankalardan bir tanesi de Yapı Kredi Bankası’dır.

Yapı Kredi Bankası, kadrosunda çalıştırmak üzere, Kobi kredileri ile ilgili bulunan segment stratejilerinin belirlenmesi, stratejiler ile paralel seyreden aksiyonların alınabilmesi, ilgili performansların takiplerinin gerçekleştirilebilmesi, kredilere yönelik bütçe çalışmalarının ve de analizlerin yapılabilmesi amacı ile yeni ve dinamik Kobi Kredi Yönetimi Uzmanı arıyor.

İlgili ilan için başvurması beklenen adayların ise, ilgili fakültelerden bir tanesi için en az lisans düzeyinde diploma sahibi olabilmesi, yüksek lisans ya da doktora yapmış ya da hali hazırda öğrenciliğini devam ettirmesi gerekiyor.  Başvuracak adayların kendisini detaycı, sonuç odaklı, müşteri odaklı ve iletişim yeteneği yüksek olarak tanımlaması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası personel alımı ve banka iş ilanları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kobi-kredi-yonetimi-yetkilisi-uzmani-1446193

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın