İş Bankası Güncel İşCep Kampanyaları

0

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan İş Bankası, ilklerin öncülüğünü yaparak daima büyük fırsatların gerçekleştiricisi olmuştur. İlk olarak İş Bankası Kumbarası gibi tasarrufu yaygınlaştırıcı ve teşvik edici faaliyetler de bulunmuş, daha sonra elektronik bankacılığın getirisi Bankamatikler bunun devamını oluşturdu.

Yatırım hesapları gibi fırsatların da öncüsü olan banka yine birbirinden özel kampanyalar düzenleyerek yoluna devam etmektedir. İş Bankası düzenlediği her bir kampanyasına yenisini ekleyerek de müşterilerini memnun etmektedir.

İş Bankası İşCep uygulamasıyla mobil bankacılığında kapılarını aralayan banka, kampanyalarına bu platform üzerinden de devam etmektedir. İş Bankası Güncel İşCep kampanyaları size özel fırsatlar sunmaktadır. En güncel İşCep kampanyası; İşCep UBER Fırsat kampanyasıdır. Bu kampanyayla birlikte, ilk UBER yolcuğunuzda 40 TL indirim kazanıyorsunuz.

Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri 1 Temmuz 2016 ve 15 Ağustos 2016 olarak belirlenmiştir. Bu tarihler arasında İşCep dahilinde geçerli olan kampanya, Uber’ kayıt olup Maximum kart veya Maximiles kartı ile yapılacak ilk bilet alışverişlerinde 40 TL indirim kazanıyorlar.

İşCep kampanya kodunu alabilmek içinse İşCep uygulamasına girip Hediye Paketi’ne tıkladıktan sonra Bana Özel bölümünden kodunuzu alabilirsiniz. İşCep’le The Fork Lezzet Kampanyası içinse bugün son gün. 11 Temmuz – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerli olan kampanya The Fork’dan mobil veya internet üzerinen yapacağınız rezervasyonlarda, 31 Eylül 2016’ya kadar kullanabilecekleri 20 TL değerinde 1000 Yums veriyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın