Ana SayfaKredilerFibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Fibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi
F

-

Bankacılık sektörüne hızlı bir giriş sağlayan ve genç bir banka olmasına rağmen etkili bir finansal ağ kuran Fibabanka, tüketicilere destek olmaya devam ediyor. Fibabanka, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kredi fırsatları sunarak onlara en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır.

Fibabanka’nın kredi hizmetlerinden birisi olan Kredi’de Masraf Yok, banka tarafından avantajlı fırsatlarla sunulan bir ihtiyaç kredisidir. Herhangi bir masraf ödemeden kullanabileceğiniz bu kredi, kefilsiz olarak başvurabilmenize olanak sağlıyor.

Fibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi, %1,59’dan başlayan faiz oranları içeriyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi için vade süreleri üç bölüme ayrılmıştır. Bunlar; 0-12 ay, 13-24 ay ve 25-36 aydır. Başvurunuza en kısa sürede yanıt veren Fibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi için başvurularınızı hemen internet üzerinden yapabilirsiniz.

5.000 alt limiti olan masrafsız ihtiyaç kredisinin üst limitiyse 30.000 TL’dir. Kredi tutarının artmasıyla beraber kredi faiz oranı %1,69’a yükselmektedir. Şubelerden yapılacak başvurular için bazı evraklar gerekmektedir. Bu evrakların temininden sonra şubelerden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Masrafsız ihtiyaç kredisi başvurularınızı sadece Fibabanka şubelerinin bulunduğu illerden gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi illerde hizmet verildiğini öğrenmek için Fibabanka web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Fibabanka Masraf İhtiyaç Kredisi için gereken evraklar; Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi, güncel fatura belgeleri, gelir belgesi, serbest meslek sahipleri için de gelirlerini belgeleyen ve sicil kayıtlarını tescilleyen belgeler.

İhtiyaç kredisinde masraf olmadığı için ek ücretler ödemenize de gerek yoktur. 36 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol