Fibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi

0

Bankacılık sektörüne hızlı bir giriş sağlayan ve genç bir banka olmasına rağmen etkili bir finansal ağ kuran Fibabanka, tüketicilere destek olmaya devam ediyor. Fibabanka, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kredi fırsatları sunarak onlara en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır.

Fibabanka’nın kredi hizmetlerinden birisi olan Kredi’de Masraf Yok, banka tarafından avantajlı fırsatlarla sunulan bir ihtiyaç kredisidir. Herhangi bir masraf ödemeden kullanabileceğiniz bu kredi, kefilsiz olarak başvurabilmenize olanak sağlıyor.

Fibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi, %1,59’dan başlayan faiz oranları içeriyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi için vade süreleri üç bölüme ayrılmıştır. Bunlar; 0-12 ay, 13-24 ay ve 25-36 aydır. Başvurunuza en kısa sürede yanıt veren Fibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi için başvurularınızı hemen internet üzerinden yapabilirsiniz.

5.000 alt limiti olan masrafsız ihtiyaç kredisinin üst limitiyse 30.000 TL’dir. Kredi tutarının artmasıyla beraber kredi faiz oranı %1,69’a yükselmektedir. Şubelerden yapılacak başvurular için bazı evraklar gerekmektedir. Bu evrakların temininden sonra şubelerden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Masrafsız ihtiyaç kredisi başvurularınızı sadece Fibabanka şubelerinin bulunduğu illerden gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Hangi illerde hizmet verildiğini öğrenmek için Fibabanka web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Fibabanka Masraf İhtiyaç Kredisi için gereken evraklar; Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi, güncel fatura belgeleri, gelir belgesi, serbest meslek sahipleri için de gelirlerini belgeleyen ve sicil kayıtlarını tescilleyen belgeler.

İhtiyaç kredisinde masraf olmadığı için ek ücretler ödemenize de gerek yoktur. 36 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın