Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi Halkbank’tan

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanlarına Tam 50 Bin Lira Kredi

Eğer özel sektör çalışanıysanız kredi konusunu çok düşünmeniz gerekmiyor. Halkbank sayesinde 50 bin liraya kadar sorunsuz bir şekilde kredi çekebilirsiniz. Bunun için Halkbank internet şube, telefon bankacılığı ya da sms bankacılığından birini seçmeniz gerekiyor.

Halkbank sayesinde çekebildiğiniz 50 bin liralık ihtiyaç kredisine 36 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Bu bağlamda Halkbank ihtiyaç kredisini tam 3 yılda ödeme şansınız bulunuyor. Kredinin iki farklı faiz oranıyla sunulduğunu görüyoruz. Eğer masraf ödeyerek kredi çekerseniz daha az faiz oranıyla taksitlerinizi ödersiniz. Masrafsız kredi çekmek istediğinizde ise kredi faiz oranı biraz daha düşüyor.

Halkbank’tan 50 bin liralık kredi çekmek için başvurudan sonra gelir belgenizle birlikte herhangi bir şubeye uğramanız gerekiyor. Böylece belgelerinizi onaylatarak kredinizi çekebilirsiniz.

İster masraflı ister masrafsız krediyi tercih edin, ödemeniz gereken hayat sigortası bedeli aynıdır. Hayat sigortası yaptırmayan kişiler kredi çekme hakkına sahip olamazlar.

Eğer 262,5 lira masraf ödeyerek 50 bin liralık Halkbank ihtiyaç kredisinden faydalanmak isterseniz vermeniz gereken faiz oranı sadece 1,29 olacak. Bunun yanı sıra bir de senelik olarak hayat sigortası bedeli ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası bedeli 35 yaşında bir erkek için 3 senelik 148 liradır. İstediğiniz vadeye göre bu tutar artıp azalabilir.

Masrafsız Halkbank ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için belirlenen kredi faiz oranı 1,39’dur. Yani diğer krediye nazaran 0,10 daha fazla faiz ödemek zorunda kalırsınız. Bu kredi için de istediğiniz vade seçeneğine göre hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Sigorta bedelleri her iki kredi için de aynıdır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.