Şekerbank 2016 Güncel Konut Kredi Faiz Oranları

0

Şekerbank, 1953 yılında kurularak günümüzde 300’ü aşkın şubesiyle hizmet veren bankalardan bir tanesidir. Türkiye’nin birçok yerine hizmet sağlayarak geniş bir müşteri ağı oluşturan banka, Türkiye’ye elini uzatarak kredi hizmetleri sağlamaktadır.

Çeşitli krediler sağlayan bankanın yaygın olarak verdiği hizmet konut kredileridir. Finansman desteği sağlayan banka belirli faiz oranları karşılığında bu hizmet sağlamaktadır. Şekerbank 2016 Güncel Konut Kredi Faiz Oranları, avantajlı vade fırsatlarıyla ev almanıza yardımcı olacaktır.

Konut Kredi Faiz Oranları ve Ücretlendirme

Bireysel konut kredisi hizmetlerini sürdüren banka, avantajlı konut kredi faiz oranlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Her ihtiyaca özel olarak kategorilendirilen konut kredileri, seçeceğiniz ödeme planıyla şekillenmektedir.

Kentsel Dönüşüm kapsamında verilen konut kredileri, %1,24’ten başlayan faiz oranları içermektedir. Ekstra avantajın da sağlandığı kredi de, faiz desteği sonrası faiz oranı %0,91’dir. 12 ile 120 ay arasında vade süresi tanınan kredi işyeri kredileri de sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Yeniden Finansman Konut kredi faiz oranları, diğer bankalardan kullandığınız krediyi daha uygun koşullarda kullanmanızı sağlar. Kalan vadesi aşmayan kredilerde %1, 36 ayı aşan vadelerdeyse %2 kredi faiz oranları uygulanmaktadır. Kooperatiften Konut kredi faiz oranları da inşaatlarını devam ettiren ve tamamlamaları aracılığıyla kredi çeken müşteriler için yine 36 aya kadar olan kredilerde %1, 36 ayın aşılmasında %2 faiz oranları uygulanmaktadır.

Standart konut kredileri için kredi faiz oranları %1,46’dan başlamaktadır. Toki kredileri içinse faiz oranları, %1,5 ve %2 arasında değişmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın