Ana SayfaKredilerYapı Kredi 2016 Güncel Konut Kredisi Faizleri

Yapı Kredi 2016 Güncel Konut Kredisi Faizleri
Y

-

Yapı Kredi Konut Kredileri

Yapı Kredi konut kredisi faizleri krediye göre değişmektedir. Kelepir Mortgage isimli konut kredisinde banka 36 aya kadar vade seçenekleri için yüzde 1,09 oranında kredi faizi uygulamaktadır. Ancak bu faiz oranı sadece Çınar paketi alımlarında geçerli olmaktadır. Kredi vadesi 60 ay olunca banka yüzde 1,1 oranında kredi faizi uygulamaktadır. Ancak yine bu faiz oranı da Çınar Paketi satın alınması halinde geçerli olmaktadır. 120 aya kadar olan vade seçeneklerinde ise banka yüzde 1,11 oranında faiz uygulamaktadır. Yine bu faiz oranı da çınar paketi alınması durumunda geçerli hale gelmektedir.

Yapı Kredi konut kredisinde 36 ay, 60 ay ve 120 aya kadar olan vade seçenekleri için banka azami olarak ve aylık kredi faizi yüzde 1,12 olarak belirlemiş.

İpotekli bireysel finansman kredisinde ise banka 36 aya kadar olan vade seçenekleri için yüzde 1,24 oranında kredi faizi uygulamaktadır.

Bankanın tadilat kredisi isimli ürününde ise 36 aya kadar olan vade seçenekleri için yüzde 1,09 oranında kredi faizi uygulanmaktadır. Eğer kredi vadesi 60 aya çıkarsa kredi faizi de yüzde 1,1 olarak uygulanmaktadır.

Yatırım amaçlı işyeri kredisinde ise 36 aya kadar olan vade seçenekleri için banka yüzde 1,23 oranında kredi faizi uygulamaktadır. 84 aya kadar olan vade seçenekleri için ise banka yine yüzde 1,23 oranında faiz uyguluyor. Bankanın bu kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol