TEB Yurt Dışında Da Ücretsiz Para Çektiriyor

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin büyük ve önemli bankalarından olan TEB, her daim müşterileriyle özel ilişkiler kurarak en iyiyi hedeflemektedir. Bankacılık sektörünün gelişen bankalarından biri olarak yurt içi hizmetlerini geniş bir ürün ağı ve hizmet ağıyla sağlamaktadır. Dağıtım kanallarını da genişleterek Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamaktadır.

TEB, yurt içinde sağladığı hizmetleri yurt dışında da sağmayı hedefleyerek, yurt dışı ATM kullanımlarını yaygınlaştırmıştır. TEB Yurt dışında da ücretsiz para çektiriyor ve böylece ülkeden uzakken ekstra masraflar yapmak zorunda kalmıyoruz.

TEB Banka kartınız ve BNP Paribas’ın bulunduğu ülkelerden ATM’ler yoluyla para çekme ve nakit avans işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Anlaşmalı grup bankalar ve ATM’ler de bu hizmetleri ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Yurt dışındaki ATM’lerde, TL hesabınız aracılığıyla yapacağınız veya USD, Euro ve Sterlin hesaplarınızdan günlük limitleriniz dahilinde para çekebiliyorsunuz. Döviz hesaplarınızdan para çekebilmeniz için , bu hesaplarınızı CEPTE TEB’e tanımlamanız gerekmektedir. Tanımlama işlemini tamamladıktan sonra, EURO, Dolar, Sterlin dışında bir para cinsinden para çekmek istediğinizde ilgili tutarlar TL hesabından karşılanmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Haziran

Bu ürün hizmetiyle ilgili detaylı bilgi için TEB’in web sitesi üzerinden ürün bilgilendirme formuna ulaşabilirsiniz. Bankacılık sözleşmesine de ulaşarak, sözleşme maddelerini inceleyebilirsiniz. Yurt dışında bu hizmetin sağlandığı bazı bankalar ve ülkeler; Almanya- Deutsche Bank, ABD- Bank of the West& First Hawaiian Bank& Bank of Amerika, Avustralya- Scotiabank, Belçika- BNP Paribas Bank, Çin- Bank of Nanjing, Fransa- BNP Paribas, İngiltere- Barclays, İspanya- Deutsche Bank, İtalya- BNL, Kanada- Scotiabank, Tunus- UBCI, Karayipler- ScotiaBank vb. birçok ülkede bu hizmet sağlanmaktadır. Diğer bankaların ve ülkelerin bilgisine de ulaşmak istiyorsanız TEB ilgili web sayfasını ziyaret etmeniz gerekmedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,307TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.