Ana SayfaEkonomiTEB Yurt Dışında Da Ücretsiz Para Çektiriyor

TEB Yurt Dışında Da Ücretsiz Para Çektiriyor
T

-

Türkiye’nin büyük ve önemli bankalarından olan TEB, her daim müşterileriyle özel ilişkiler kurarak en iyiyi hedeflemektedir. Bankacılık sektörünün gelişen bankalarından biri olarak yurt içi hizmetlerini geniş bir ürün ağı ve hizmet ağıyla sağlamaktadır. Dağıtım kanallarını da genişleterek Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamaktadır.

TEB, yurt içinde sağladığı hizmetleri yurt dışında da sağmayı hedefleyerek, yurt dışı ATM kullanımlarını yaygınlaştırmıştır. TEB Yurt dışında da ücretsiz para çektiriyor ve böylece ülkeden uzakken ekstra masraflar yapmak zorunda kalmıyoruz.

TEB Banka kartınız ve BNP Paribas’ın bulunduğu ülkelerden ATM’ler yoluyla para çekme ve nakit avans işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Anlaşmalı grup bankalar ve ATM’ler de bu hizmetleri ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Yurt dışındaki ATM’lerde, TL hesabınız aracılığıyla yapacağınız veya USD, Euro ve Sterlin hesaplarınızdan günlük limitleriniz dahilinde para çekebiliyorsunuz. Döviz hesaplarınızdan para çekebilmeniz için , bu hesaplarınızı CEPTE TEB’e tanımlamanız gerekmektedir. Tanımlama işlemini tamamladıktan sonra, EURO, Dolar, Sterlin dışında bir para cinsinden para çekmek istediğinizde ilgili tutarlar TL hesabından karşılanmaktadır.

Bu ürün hizmetiyle ilgili detaylı bilgi için TEB’in web sitesi üzerinden ürün bilgilendirme formuna ulaşabilirsiniz. Bankacılık sözleşmesine de ulaşarak, sözleşme maddelerini inceleyebilirsiniz. Yurt dışında bu hizmetin sağlandığı bazı bankalar ve ülkeler; Almanya- Deutsche Bank, ABD- Bank of the West& First Hawaiian Bank& Bank of Amerika, Avustralya- Scotiabank, Belçika- BNP Paribas Bank, Çin- Bank of Nanjing, Fransa- BNP Paribas, İngiltere- Barclays, İspanya- Deutsche Bank, İtalya- BNL, Kanada- Scotiabank, Tunus- UBCI, Karayipler- ScotiaBank vb. birçok ülkede bu hizmet sağlanmaktadır. Diğer bankaların ve ülkelerin bilgisine de ulaşmak istiyorsanız TEB ilgili web sayfasını ziyaret etmeniz gerekmedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol