HSBC 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları

0

HSBC, geniş ürün yelpazesi kapsamında bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı, piyasalar, özel bankacılık gibi alanlarda hizmet vermektedir. Türkiye’nin ve dünyanın ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan banka, gemişten bugüne müşterilerinin güvenini kazanma yolunda ilerlemektedir.

Çeşitli ve avantajlı kredi fırsatları da sunan banka, belirli faiz oranları üzerinden bu hizmetleri sağlayarak finansman desteği sağlamaktadır. HSBC 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde bütçeniz dahilinde hazırlanmaktadır.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

HSBC, ihtiyaç kredisi faiz oranları standart ürünler için %1,29’dan başlayan faiz oranları içermektedir. Banka kredi notu hesaplamasına göre kredi faiz oranlarında değişiklik yapabilmektedir. Kredi notu yüksek olanlar için faiz oranları, %1,29’ken kredi notunuzun düşük olması halinde %1,59 olmaktadır.

Premier & Advance kampanyasında ihtiyaç kredisi faiz oranları, %1,20’den başlamaktadır. Yine kredi notuna göre değerlendirmek yapılmaktadır. Kredi notunun düşük olması halinde kredi faiz oranları %1,39 olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Konut Kredi Faiz Oranları

Konut kredi faiz oranları üç tip krediye göre şekillenmektedir. Premier ve Advance kampanyaları dahilinde uygulanan konut kredi faiz oranları, %1,10’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Vade süresi dahilinde kredi faiz oranları %1,12’ye çıkmaktadır. Kampanya dahilinde 120 aylık vir vade süresi tanınmaktadır.

Diğer müşteriler için düzenlenen kampanyadaysa %1,12’yle %1,15 arasında değişiklik göstermektedir. Faiz oranlarının belirtildiği bu kampanyalar 21 temmuz 2016 ve 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Standart konut kredi faiz oranlarındaysa %1,25’lik faiz oranları ve yine 120 ay vade süresi sizleri karşılamaktadır.

Taşıt Kredi Faiz Oranları

Taşıt kredi faiz oranları, standart taşıt kredileri için %1,40 faiz oranları içermektedir. Vade süresine aldırmaksızın sabit kalan taşıt kredi faiz oranları 48 aya kadar vade sağlamaktadır. Kredi tahsis ücreti olarak her krediden, kredi tutarının %0,5’i kadar kredi alınmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın