Ziraat Katılım Eğitim Finansmanı İle Geleceğinizi Ertelemeyin

0

36 Aya Kadar Vade Seçeneği

Ziraat Katılım eğitim finansmanında banka 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Birçok banka eğitim kredisinde 12 aya kadar vade sunuyor. Bu uzun vade seçeneği de sizin için bir avantaj oluyor. Yurtiçi ve yurtdışı tüm eğitim giderleriniz için bu finansman çok avantajlı oluyor. Kendinizin ya da çocuklarınızın eğitim hayatını ertelemeyip tüm masraflarınızı bu finansman ile giderebilirsiniz.

Nakit sorunu yaşamadan rahat bir eğitim hayatı için bu finansman desteği avantajlı olacaktır. Uygun kar oranları ve 36 aya kadar vade seçeneği ile kolayca bu finansmanı geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca bankanın size sunduğu esnek ödeme koşulları da bu konuda sizin için avantaj olacaktır.

Bu finansmanda banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için asgari ve azami olarak yüzde 1,50 oranında kar oranı uygulamaktadır. Ancak bu değerden KKDF ve BSMV hariçtir. Bankanın bu finansmanında tahsis ücreti olarak finansman bedelinin yüzde 0,50’si tahsil edilmektedir. Ayrıca hayat sigortası da değişen miktarlarda tahsil edilmektedir. Örneğin 20 bin TL finansman alıp 36 ay vade seçeneği kullanırsanız bu finansmanın size yıllık maliyet oranı yüzde 21,99 oranında olacaktır.

Bu finansmana başvuru için bazı belgeler gerekmektedir. Bunlardan birisi başvuru formudur. Finansmana konu olacak hizmetin proforma faturası, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi, finansman alacak kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi, şubenin sizden isteyebileceği diğer belgeler gereken diğer belgelerdir. Eğer banka gerekli görürse kefil talep edebilir ve kefil için de belgeler istenecektir. Bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Ziraat Katılım şubesine gidebilirsiniz.  

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın