Ziraat Katılım Eğitim Finansmanı İle Geleceğinizi Ertelemeyin

Google Haberlere Abone Ol:

36 Aya Kadar Vade Seçeneği

Ziraat Katılım eğitim finansmanında banka 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Birçok banka eğitim kredisinde 12 aya kadar vade sunuyor. Bu uzun vade seçeneği de sizin için bir avantaj oluyor. Yurtiçi ve yurtdışı tüm eğitim giderleriniz için bu finansman çok avantajlı oluyor. Kendinizin ya da çocuklarınızın eğitim hayatını ertelemeyip tüm masraflarınızı bu finansman ile giderebilirsiniz.

Nakit sorunu yaşamadan rahat bir eğitim hayatı için bu finansman desteği avantajlı olacaktır. Uygun kar oranları ve 36 aya kadar vade seçeneği ile kolayca bu finansmanı geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca bankanın size sunduğu esnek ödeme koşulları da bu konuda sizin için avantaj olacaktır.

Bu finansmanda banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için asgari ve azami olarak yüzde 1,50 oranında kar oranı uygulamaktadır. Ancak bu değerden KKDF ve BSMV hariçtir. Bankanın bu finansmanında tahsis ücreti olarak finansman bedelinin yüzde 0,50’si tahsil edilmektedir. Ayrıca hayat sigortası da değişen miktarlarda tahsil edilmektedir. Örneğin 20 bin TL finansman alıp 36 ay vade seçeneği kullanırsanız bu finansmanın size yıllık maliyet oranı yüzde 21,99 oranında olacaktır.

Bu finansmana başvuru için bazı belgeler gerekmektedir. Bunlardan birisi başvuru formudur. Finansmana konu olacak hizmetin proforma faturası, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi, finansman alacak kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi, şubenin sizden isteyebileceği diğer belgeler gereken diğer belgelerdir. Eğer banka gerekli görürse kefil talep edebilir ve kefil için de belgeler istenecektir. Bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Ziraat Katılım şubesine gidebilirsiniz.  

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…