Fibabanka Standart İhtiyaç Kredisi

0

Dinamik ve yenilikçi bir yol izleyerek müşterilerine hizmet veren Fibabanka, her geçen gün büyüyen bir yolda yürümektedir. Türkiye’nin genç bankalarından olan Fibabanka, ihtiyaçları için nakit para lazım olduğu taktirde müşterilerine kredi desteği sağlamaktadır.

Fibabanka Standart İhtiyaç Kredisi, bu kredi hizmetlerinden birisidir. Standart ihtiyaç kredisiyle, acil ihtiyaçlarınız çözüm bulacak ve rahata kavuşacaksınız. Kefil gerektirmeyen bu ihtiyaç kredisi, sabit faizli bir şekilde ve eşit taksitlerle ödeme imkanı sağlamaktadır. İnternet üzerinden yapabileceğiniz hızlı başvurular için kampanya sayfasından ilgili linke tıklayabilirsiniz.

%1,29’dan başlayan faiz oranları içeren ihtiyaç kredisi, kredi tutarına ve vade süresine göre artabilmektedir. 3.000 TL ve 5.000 TL’lik krediler için %1,29 ve %1,35’lik faiz oranları uygulanmaktadır. 0-12 arasında %1,29, 13-24 ay arasında %1,35. 25-36 ay vade süresi için banka bir bilgi girişi sağmamamıştır.

5.000 TL ve 10000 TL arasında faiz oranları 24 aya kadar %1,29 ve %1,35 olup, 25-36 ay arasında %1,41 olmaktadır. 10.000 TL ve 30.000 TL arasında aynı oranlar seyretmektedir. 30.000 TL’lik kredide ise %1,41’lik sabit bir oran belirtilmektedir.

Kredi başvurularını yapmak isteyenler, bulundukları il içerisinde Fibabanka şubeleri mevcutsa  başvuru yapabilirler. Başvuru için gerekli evrakların temininden sonra başvurularınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli evraklar; Kimlik belgesi, gelir belgesi ve adresi belgeleyen fatura ve ikametgah kağıdı.  Serbest meslek sahipleri için Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası ve faaliyet sicil belgesi gibi evraklar gerekebilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın