Ana SayfaKredilerHalk Bankası Paraf Günüm Kampanyası

Halk Bankası Paraf Günüm Kampanyası
H

-

Halk Bankası yeni çözümler ve fırsatlar üreterek geçtiğimiz yıllarda müşterilerine özverili bir yaklaşım sergilemeye devam etmektedir. Kampanyalar düzenleyerek müşterilerine daha iyi ve kazançlı hizmetler sağlayan banka, kredi kartı ürünlerinde de bunun devamlılığını sağlamaktadır.

Halkbank Paraf Günüm Kampanyası

Devamladığını sağladığı ürünlerden olan Paraf Kredi Kartı’nın kampanyalarından bir tanesi de Paraf Günüm’dür. Paraf Günüm’le birlikte, kampanyanızı belirleyebilir ve kampanyanızın gününü seçebilirsiniz. Ayda bir defa düzenleyebileceğiniz bu kampanya, isterseniz %5’lik bir indirim, isterseniz artı taksitler, isterseniz 2 ay erteleme veya isterseniz ParafPara kazanımlarınızı katlayabiliyorsunuz.

Ayrıca kampanya kapsamında her belirlediğiniz günde aynı kampanyadan yararlanma fırsatınız da bulunmaktadır. Halk Bankası Paraf Günüm Başvurusu için yapmanız gerekenler; İlk önce faydalanmak istediğiniz kampanya kodunu seçmelisiniz, kartınıza ait son dört haneyi ve kampayanız için belirlediğiniz günü aralarında boşluklarla, 3404’e mesaj atmanız yeterlidir.

Kampanya dahilinde seçeceğiniz alternatifler şu şekilde kodlanmıştır: İndirim- İ, Ekstra ParafPara- P, Taksitlendirme- T, Erteleme- E‘dir. Örneğin P 466848 12 gibi. P kampanya kodu, altı haneli rakam kartınızın son 6 hanesi, 12 ise gün sayısıdır.

Bu uygulamanın geçerli olduğu yerlere gıda, restoran ve akaryakıt üye işyerleri geçerli değildir. Dilerseniz kampanyanızda değişiklik yapma hakkına da sahipsiniz. Bunun için Halkbank Dialog’dan yardım alabilirsiniz. Katılım için gönderdiğiniz SMS Halk Bankası sistemine kayıtlı bir numara olmalıdır.

Halk Bankası Paraf Günüm Başvurusu yaparak kampanyaya katılmak için gönderilen SMS, harcamalarınızı gerçekleştirmeden önce gönderilmelidir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,387TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol